YanAir Airlines просить повернути їй сертифікат експлуатанта

YanAir Airlines просить повернути їй сертифікат експлуатанта

В компанії стверджують,що усунули усі недоліки та наголошують,що вони не були пов’язані з технічним станом літаків авіаперевізника

YanAir Airlines просить повернути їй сертифікат експлуатанта
фото twitter.com/YanAirLTD

Українська авіакомпанія YanAir Airlines заявила, що усунула виявлені Державною авіаційною службою недоліки в її роботі і просить повернути їй сертифікат експлуатанта. Про це повідомив генеральний директор YanAir Юрій Скиба агентству Інтерфакс-Україна.

Авіакомпанія виконала всі зобов'язання перед пасажирами, чиї рейси були скасовані через припинення Державіаслужбою дії сертифіката експлуатанта, шляхом перевезення їх літаками партнерських компаній на замовлення і за рахунок YanAir.

«На момент написання цього листа всі недоліки усунуті. Але, на наш погляд, рішення про припинення сертифіката експлуатанта на початок літнього сезону – надто сувора міра щодо змісту і кількості зазначених недоліків», – зазначив Скиба.

Він також підкреслив, що вказане рішення Державіаслужби не пов'язане з технічним станом літаків авіакомпанії.

Нагадаємо: на початку червня Державіаслужба прийняла рішення про призупинення сертифіката експлуатанта авіакомпанії YanAir. За результатами комплексної інспекційної перевірки авіакомпанії YanAir Державіаслужба виявила низку зауважень (частина з яких критичні) в організації діяльності перевізника, що можуть негативно вплинути на безпеку польотів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло