60% чоловіків-менеджерів відчувають себе дискомфортно, коли їм доводиться працювати з жінками

60% чоловіків-менеджерів відчувають себе дискомфортно, коли їм доводиться працювати з жінками

Чоловіки-керівники все частіше відмовляють жінкам-колегам у робочих зустрічах, ділових обідах та спільних подорожах

60% чоловіків-менеджерів відчувають себе дискомфортно, коли їм доводиться працювати з жінками
Шеріл Сендберг
фото www.flickr.com/photos/blogherannual

Соціальні акції #MeToo та Time's Up привернули велику увагу до проблем, з якими стикаються жінки на роботі, але нове дослідження виявило, що 60% чоловіків-менеджерів кажуть, що почуваються незручно через перспективу працювати з колегою-жінкою, залишатись з нею один на один або чогось її навчати. Про це повідомляє CNBC.

Згідно з опитуванням LeanIn.org та SurveyMonkey, це на 33% більше, ніж у минулому році.

Чоловіки старшого віку в 12 разів більше вагаються погоджуватись на зустріч із молодшою жінкою, в 9 разів частіше вагаються щодо спільної подорожі з колегою-жінкою та в 6 разів частіше відмовляють у робочому обіді з жінкою.

Шеріл Сендберг, засновниця LeanIn.org та головний операційний директор Facebook, називає результати  «неприпустимими».

«Переважна більшість менеджерів та старшого керівництва – чоловіки. Якщо вони не хочуть навіть зустрічатись із жінками один на один, жінки ніяк не зможуть отримати рівний шанс на те, щоб себе проявити», – вважає вона.

Багато хто вказує на те, що рухи #MeToo та Time's Up мали негативний вплив на відносини між жінками та чоловіками на роботі, Сенберг з цим не погоджується. Вона переконана,що ці соціальні акції мали «виключно позитивний вплив», особливо щодо висвітлення проблеми сексуальних домагань.

«Справа у тому, що цього недостатньо, – сказала вона. – Дуже важливо нікого не турбувати, це доволі просто. Також важливо нікого не ігнорувати».

Сендберг вважає,що чоловікам варто задуматись і «зробити крок вперед», поки компанії не почали втрачати гроші і відмовлятись від талановитих працівників через їхню стать.

В якості вирішення проблеми, що склалась, представники LeanIn.org пропонують, щоб будь-який чоловік, який відмовляється від ділового обіду з жінкою, відмовляв і чоловікові, натомість влаштовував групові обіди, на яких буде запрошено усіх.

Незалежно від того, як чоловік ставиться до роботи з жінкою, йому «нема виправдання тому, щоб не бути хорошим менеджером, не бути хорошим лідером і не пропонувати рівний доступ» для своїх працівників, вважають в LeanIn.org.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло