Захворіло у світі
19,705,715
Померло у світі
728,129
Вилікувалось у світі
11,967,286
Захворіло в Україні
80,949
Померло в Україні
1,897
Вилікувалось в Україні
43,972
Термінал «Євровнєшторг» здійснюватиме перевалку зерна для Louis Dreyfus

Термінал «Євровнєшторг» здійснюватиме перевалку зерна для Louis Dreyfus

Основним вантажем, який буде оброблятися на терміналі стане кукурудза

Термінал 	«Євровнєшторг» здійснюватиме перевалку зерна для Louis Dreyfus
Фото pixabay

ТОВ «ЕВТ ГРЕЙН» буде здійснювати в Миколаївському порту відвантаження на експорт зерна для Louis Dreyfus Company Suisse S.A. Про це пише ЦТС.

Відповідний договір між компаніями був підписаний в минулому місяці. Основним вантажем, який буде оброблятися на терміналі «Євровнєшторг», стане кукурудза.

Приймання зерна буде здійснюватися з авто і залізничного транспорту. Також «ЕВТ» виконуватиме внутрішньопортове експедирування.

«У морському терміналі створено всі умови. Зокрема, діє сучасна лабораторія і нове обладнання, термінал оперує власною акваторією і причалом. Крім того, компанія може запропонувати клієнтам потужності на 116 000 тонн одноразового зберігання продукції», – повідомив директор ТОВ « ЕВТ ГРЕЙН «Сергій Гунько.

Зерновий термінал українсько-литовського ТОВ «Компанія «Євровнєшторг» потужністю до 4 млн тонн на рік, розташований у спеціалізованому морському порту Ольвія, став першим новим терміналом, внесеним Адміністрацією морських портів України (АМПУ) до Реєстру морських портів у 2019 році.

Термінал «Євровнєшторгу» в порту Ольвія, почав приймати перші судна в грудні 2018 року. В планах підприємства на 2019 рік – обробити 1 млн тонн сипучих зернових вантажів.

Раніше повідомлялось, що інвестиційні проекти в Одеському порту на понад $250 млн мають бути завершені до кінця 2019 року.

Разом з цим було повідомлено, що Морпорт «Чорноморськ» розпочав обслуговування накатних вантажів оператора EML

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті