Польська UNIMOT і українська Wexler відкрили перший в Україні АЗК швейцарської мережі AVIA

Польська UNIMOT і українська Wexler відкрили перший в Україні АЗК швейцарської мережі AVIA

До кінця року заплановано відкриття 15 АЗК AVIA

Польська UNIMOT і українська Wexler відкрили перший в Україні АЗК швейцарської мережі AVIA
фото www.unimot.pl

Польська компанія UNIMOT і українська Wexler Group відкрили перший на території України автозаправний комплекс (АЗК) під брендом швейцарської мережі AVIA компанії AVIA Association. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

АЗК розташована в Святошинському районі за адресою: Кільцева дорога, 16.

Планується, що до кінця цього року в Україні буде відкрито 15 АЗК AVIA, три з них в Києві – в Дарницькому, Оболонському та Печерському районі.

Як повідомлялося, швейцарська міжнародна мережа автозаправних станцій Avia Association в особі польської Unimot підписала з постачальником світлих нафтопродуктів Wexler Group меморандум про співпрацю в паливно-енергетичному комплексі України.

Раніше повідомлялося, що Unimot отримала дозвіл від швейцарської Avia International на використання бренду в Україні та заявила про плани щодо відкриття в країні в 2019 році перших АЗС.

Раніше цього місяця стало відомо про плани польської UNIMOT видобувати газ в Україні.

Avia була створена в 1927 році як об'єднання кількох імпортерів нафти в Швейцарії. У 1960-му до неї приєднався ряд міжнародних компаній, в результаті чого утворилася Avia International. В даний час присутня в Швейцарії, Бельгії, Болгарії, Німеччини, Франції, Італії, Нідерландах, Австрії, Польщі, Португалії, Сербії, Іспанії, Чехії, Угорщини.

Unimot S.A – енергокомпанія, в сферу діяльності якої входить імпорт, торгівля нафтопродуктами, скрапленим та природним газом і електроенергією.

Wexler Group є одним з найбільших постачальників світлих нафтопродуктів в Україні. Об'єднує такі підприємства, як «Анвітрейд», «Яуснь Транс 27», «Термінал Ойл», OPTIMUS-LPG, Optimus Oil.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті