Наглядова рада «Центренерго» призначила нового гендиректора компанії

Наглядова рада «Центренерго» призначила нового гендиректора компанії

Директор Трипільської ТЕС Петро Кравець виконуватиме обов'язки гендиректора «Центренерго», змінивши на цій посаді Олега Коземка

Наглядова рада «Центренерго» призначила нового гендиректора компанії
Фото: pixabay.com

Наглядова рада публічного акціонерного товариства «Центренерго» призначила виконуючим обов’язки генерального директора ПАТ Петра Кравця, який змінив на цій посаді генерального директора ПАТ «Центренерго» Олега Коземка. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Центренерго» на офіційному сайті товариства, передає Mind.

«Наглядова рада ПАТ «Центренерго» 07 червня 2019 року ухвалила рішення про припинення виконання повноважень та обов’язків генерального директора ПАТ «Центренерго» Коземка Олега Мироновича та призначила директора Трипільської ТЕС Кравця Петра Павловича виконуючим обов’язки генерального директора ПАТ «Центренерго» з 11 червня 2019 року, – зокрема зазначається в повідомленні прес-служби.

Як повідомляв Mind 22 травня, Спеціалізоване антикорупційне бюро почало розслідування участі народного дептата з фракціії Блоку Петра Порошенка Ігора Кононенка  та самого екс-президента Петра Порошенка у схемах заволодіння майном «Центренерго».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті