Веревський купує олійножирові активи Дельта Банку на 4,8 млрд грн

Веревський купує олійножирові активи Дельта Банку на 4,8 млрд грн

Дисконт в цій угоді складе 96,2%

Веревський купує олійножирові активи Дельта Банку на 4,8 млрд грн
Андрій Веревський
Фото: УНІАН

ТОВ «Фінансова компанія «Скай» з пропозицією 182,5 млн грн стала переможцем аукціону Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) з продажу пулу активів Дельта Банку на 4,8 млрд грн, який відбувся 7 червня. Про це повідомляє Finbalance.

Таким чином, дисконт в цій угоді складе 96,2%.

Відповідно до інформації держреєстру, кінцевим бенефіціаром ТОВ «Фінансова компанія «Скай» є Андрій Веревський.

Ця ж структура в березні вже перемагала на аукціоні ФГВФО (з пропозицією 906 млн грн), на якому продавалися ці ж активи Дельта Банку. Однак відповідна угода була заблокована судом на вимогу третьої особи.

Станом на 13:00 11 червня протокол за підсумками аукціону, що відбувся 7 червня, між ФГВФО і ТОВ «ФК «Скай» ще не підписаний.

У забезпеченні за кредитами – об’єкти з переробки сільськогосподарської продукції, розташовані в Одеській області:

  • 39 000 м. кв. промислової нерухомості;
  • діючий масложировий виробничий комплекс з обладнанням, з доступом до залізничної колії та морського транспортного порту;
  • 5,43 га земель з цільовим призначенням для розміщення олійножирового комбінату (передбачалось будівництво морського зерноперевантажувального комплексу та двостороннього пірсу);
  • діючий олійножировий комбінат з виробництва маргарину, кулінарних та кондитерських жирів, соняшникової олії та майонезу (розташований поруч із залізничними коліями на 5,34 га промислових земель).

Нагадаємо: ФГВФО вкотре виставив пул активів Дельта Банку на 4,8 млрд грн.Торги відбулися через біржу DebtX 31 травня 2019 року. Більшу частину пулу активів становили права вимоги за кредитами юридичним особам, майнові права за кредитними договорами, дебіторська заборгованість .

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті