ПУМБ відкрив перший Центр обслуговування VIP-клієнтів
Новини компаній

ПУМБ відкрив перший Центр обслуговування VIP-клієнтів

Банк також продовжить обслуговування клієнтів, що входять до клубу Persona, на базі VIP-зон, які функціонують у відділенях

Этот материал также доступен на русском языке
ПУМБ відкрив перший Центр обслуговування VIP-клієнтів

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) відкрив окреме VIP-відділення для обслуговування клієнтів клубу Persona. Центр знаходиться в самому центрі столиці, за адресою м. Київ, Кловський узвіз, 5.

Відтепер VIP-клієнти ПУМБ зможуть обслуговуватися в окремому Центрі з підвищеним рівнем комфорту та приватності: окремий вхід, затишні мітинг-руми, в двох з яких є можливість проведення касових операцій, сучасне технічне обладнання. Також VIP-центр обладнаний депозитарієм зі скриньками різного розміру – щоб клієнти могли вільно обирати варіант, який максимально задовольняє їхні потреби.

ПУМБ відкрив перший Центр обслуговування VIP-клієнтів

«Відкриття VIP-центру – справжня подія для ПУМБ, адже це перший центр обслуговування такого високого рівня в мережі банку. Проте центр – лише перший крок на шляху трансформації філософії роботи з преміальними клієнтами. Нова сервісна модель дозволяє проводити обслуговування таким чином, щоб максимально економити час клієнта: вся операційна робота організована так, що клієнт її просто не помічає», – прокоментував Андрій Прусов, директор департаменту продажу та розвитку роздрібного бізнесу ПУМБ. 

У Центрі Обслуговування VIP-клієнтів ПУМБ отримати консультації та скористатися повним спектром банківських послуг можуть не лише клієнти, але й члени їхніх родин. Для членів клубу Persona банк пропонує спеціальні пропозиції, такі як підвищена ставка депозитів, преміальні продукти тощо.

ПУМБ відкрив перший Центр обслуговування VIP-клієнтів

У кімнатах для переговорів клієнти клубу Persona можуть не лише владнати свої фінансові питання, але й провести там власні бізнес-зустрічі з партнерами. «Так чи інакше, вся бізнесова діяльність наших клієнтів пов’язана з фінансами. Розуміючи це ми люб’язно пропонуємо використовувати мітінг-руми VIP-центру для проведення ділових зустрічей. Все, що для цього потрібно, – просто забронювати кімнату за допомогою персонального менеджера», – додав Андрій Прусов.

ПУМБ також продовжить обслуговування клієнтів, що входять до клубу Persona, на базі VIP-зон в рамках діючих відділень банку. VIP-зонами обладнано 42 відділення – тобто, майже кожне четверте відділення мережі. Зони продовжать роботу у звичному режимі, щоб клієнти могли і надалі отримувати якісне обслуговування.

ПУМБ відкрив перший Центр обслуговування VIP-клієнтів
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло