До 60% від загального платежу КАСКО можуть заощадити клієнти «AXA Страхування» з програмою «КАСКО Смарт»
Реклама

До 60% від загального платежу КАСКО можуть заощадити клієнти «AXA Страхування» з програмою «КАСКО Смарт»

У 2018 році кількість клієнтів, що скористалася знижками за даною програмою, збільшилася на 44%

Цей матеріал також доступний російською
До 60% від загального платежу КАСКО можуть заощадити клієнти «AXA Страхування» з програмою «КАСКО Смарт»

Кожен автолюбитель  має шанс зменшити витрати на страхування за умови грамотної поведінки за кермом: акуратні водії сплачують менше. «AXA Страхування» – єдина компанія на страховому ринку України, яка пропонує дану послугу у рамках програм «КАСКО Смарт». У 2018 році кількість клієнтів, що скористалася знижками за даною програмою, збільшилася на 44% в порівнянні з 2017 роком.

Суть програми «КАСКО Смарт» наступна: до автомобіля підключається спеціальний телематичний пристрій (безкоштовно для клієнтів). Прилад підключається до OBD-роз'єму автомобіля, що дозволяє зчитувати показники водіння з приладів транспортного засобу. За допомогою скорингової системи отримані дані перетворюються в бали за безпечний рух, які надаються в страхову компанію та страхувальнику у мобільному додатку CASCO SMART.

Пристрій не збирає відомості про місцезнаходження клієнтів, не стежить за ними,  нікуди не передає  особисті дані.

Залежно від набраної кількості балів можна отримати знижку при оплаті останньої (четвертої) частини страхового платежу, або взагалі не оплачувати четвертий платіж. У 2018 році за результатами скорингу 41% клієнтів «КАСКО Смарт» не оплачували останній платіж.

Щойно клієнт укладає договір «КАСКО Смарт», він відразу має гарантовану знижку 5% на сплату страхового платежу плюс можливість отримання додаткової знижки при оплаті четвертої частини страхового внеску. Протягом 1-го року страхування знижка може становити 30% від загального платежу. При відсутності збитків протягом 1-го року на другий рік страхування знижка може досягати 45% від загального платежу. При відсутності збитків протягом 2-х років страхування знижка на 3-й рік може скласти 55% від загального платежу. При відсутності збитків протягом 3-х років страхування знижка на 4-й рік може скласти 60% від загального платежу.

Про компанію «АХА Страхування»

СК «АХА Страхування» представлена на українському страховому ринку з 2007 року. У компанії працює понад 780 співробітників і 1220 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряють понад 500 000 клієнтів.

У рейтингу страхових компаній Mind компанія «АХА Страхування» має чотири з половиною «зірки», що відповідає високому рівню привабливості для клієнтів.

За результатами 2017 та 2018 років «АХА Страхування» – лідер страхування КАСКО серед страхувальників на українському ринку (за даними журналу Insurance TOP).

23 жовтня 2018 року Група АХА оголосила про те, що Fairfax Financial Holding Limited (Канада) придбає 100% «АХА Страхування» та «АХА Страхування життя» в Україні.

14 лютого 2019 року АХА успішно завершила оформлення операцій з Fairfax Financial Holdings Limited.

Офіційний сайт компанії «АХА Страхування»axa-ukraine.com
Офіційна сторінка компанії у Facebook: facebook.com/axaukraine

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті