Захворіло у світі
6,435,453
Померло у світі
382,093
Вилікувалось у світі
2,764,024
Захворіло в Україні
24,823
Померло в Україні
735
Вилікувалось в Україні
10,440
Путін заявив, що підтримає Додона у боротьбі з «узурпаторами»

Путін заявив, що підтримає Додона у боротьбі з «узурпаторами»

За його словами, ситуація в Молдові не унікальна, влада узурпована олігархічними структурами і в Україні

Путін заявив, що підтримає Додона у боротьбі з «узурпаторами»
Ігор Додон, Владімір Путін
фото Wikipedia

Росія буде підтримувати президента Молдови Ігоря Додона і його партнерів по коаліції в прагненні боротися з тими, хто узурпував владу в республіці. Про це заявив президент Владімір Путін в своєму інтерв’ю телеканалу «Мир», яке опубліковано на сайті Кремля.

За його словами, ситуація в Молдові не унікальна, але показова, тому що там влада в буквальному сенсі захопили олігархи.

«Влада Молдови так само як почасти й в Україні, була в повному і прямому сенсі цього слова узурпована олігархічними структурами, які підім'яли під себе всі державні структури, все абсолютно: і правоохоронну сферу, і парламент, і все що завгодно», – сказав Путін.

Він також зазначив, що Додон та його нещодавні опоненти, завдяки об’єднню,зробили крок до розбудови повноцінної та цивілізованої держави. 

«Ми, безумовно, будемо підтримувати і президента Додона, і його сьогоднішніх партнерів по коаліції, з тим щоб вони позбулися в кінці кінців від цих, як би так висловитися інтелігентно, в загальному, від тих людей, які узурпували до недавнього часу владу і, незважаючи на якісь можливі внутрішні суперечності, все-таки знайшли б в собі сили вибудувати спільну роботу в інтересах молдавського народу», – заявив він.

Нагадаємо: українське МЗС висловило занепокоєння через можливу федералізацію Молдови за російським сценарієм. 

Зазначимо також, що раніше Служба безпеки України повідомляла, що оперативно стежить за внутрішньополітичною ситуацією, що склалася в сусідній Республіці Молдова.

Віце-прем'єр РФ Дмитрій Козак, який є спецпредставником президента Владіміра Путіна з питань співпраці з Молдовою, заявив, що молдовський олігарх і «господар країни», лідер Демократичної партії Влад Плахотнюк запропонував проросійській Партії соціалістів створити спільну коаліцію і, зокрема, врегулювати придністровський конфлікт шляхом федералізації Молдови.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті