Оподаткування посилок вартістю від 100 євро не зачепить більшість фізосіб – «Укрпошта»

Оподаткування посилок вартістю від 100 євро не зачепить більшість фізосіб – «Укрпошта»

Такі зміни вплинуть на поштово-логістичний ринок, зокрема, на операторів доставки, що надають свій сервіс для преміум товарів

Оподаткування посилок вартістю від 100 євро не зачепить більшість фізосіб – «Укрпошта»
Фото Facebook «Укрпошта»

Запровадження оподаткування посилок, вартість яких перевищує еквівалент 100 євро, фактично не матиме суттєвого впливу на більшість фізичних осіб, оскільки вартість левової частка посилок не перевищує 100 євро. Про це Mind повідомили у прес-службі «Укрпошти».

«Левова частка посилок, що пересилається через «Укрпошту» не перевищує вартість у 100 євро. І для фізосіб, які їх отримують через Укрпошту зміни, що запроваджуються з 1 липня, не матимуть суттєвого впливу, бо кількість таких відправлень мінімальна. Як і раніше, якщо вартість товару буде перевищувати безмитний ліміт, на нього будуть нараховані митні платежі інспекторами митниці, клієнт зможе сплатити платежі у відділенні «Укрпошти» при одержанні відправлення. Такі зміни матимуть вплив на поштово-логістичний ринок, зокрема, на операторів доставки, що надають свій сервіс для преміум товарів», – повідомили Mind у прес-службі. 

В «Укрпошті» найбільшу частку посилок складають відправлення із Китаю і вартість більшої частини  з них не перевищує $5-7, які часто замовляють українці.  

Уже декілька років поспіль основними країнами, з яких найбільше надходить відправлень до України, є Китай, Нідерланди (як транзитний хаб), Ізраїль та США. Основний потік відправлень йде із Китаю, що пов’язано з відносно невисокою вартістю товарів та можливістю китайських продавців кросс-субсидіювати доставку дешевих товарів за рахунок більш дорогих, надаючи безкоштовну доставку для клієнта. 

Нагадаємо, як раніше повідомляв Mind, з 1 липня за отримання посилок з-за кордону, потрібно буде сплатити 20% ПДВ , якщо вартість посилок перевищить еквівалент 100 євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло