НАЗК просить міністра юстиції та двох місцевих чиновників дотриматись антикорупційного законодавства

НАЗК просить міністра юстиції та двох місцевих чиновників дотриматись антикорупційного законодавства

Чиновникам нагадали, що приписи НАЗК є «обов’язковими до виконання»

НАЗК просить міністра юстиції та двох місцевих чиновників дотриматись антикорупційного законодавства
Фото: УНІАН

Національне агентство запобігання корупції (НАЗК) внесло припис про необхідність забезпечити дотримання закону «Про запобігання корупції»  міністра юстиції Пава Петренка, голові Харківської обласної ради Сергію Чернову та від міському голові Івано-франківська Руслануа Марцінківу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАЗК.

Зокрема, НАЗК внесло припис міністру юстиції Павлу Петренку щодо усунення порушень вимог частини четвертої статті 12 Закону України «Про запобігання корупції» та надання інформації, яка запитувалась Національним агентством, проте не була надана.

Припис НАЗК голові Харківської обласної ради Сергію Чернову стосується директора КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Віктора Забашти, який не повідомив про наявність у нього потенційного конфлікту інтересів, зумовленого підпорядкуванням йому близької особи (сина), чим порушив вимоги пункту 2 частини першої статті 28 Закону України «Про запобігання корупції».

Крім того, НАЗК внесло припис міському голові Івано-Франківська Руслану Марцінківу, як особі, яка очолює виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, стосовно директора Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігоря Максимчука, який не вжив заходів щодо зовнішнього врегулювання конфлікту інтересів у колишнього директора Івано-Франківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 21 Ольги Чопик, чим порушив вимоги частини четвертої статті 28 Закону України «Про запобігання корупції».

У НАЗК нагадали, що «приписи Національного агентства є обов’язковими до виконання»,  а в іншому разі настає відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

Як раніше повідомляв Mind, Президент проситиме Раду законодавчо змінити структуру керівництва НАЗК та піддати його аудиту,а також, НАБУ та САП мають показати результати своєї роботи

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло