Захворіло у світі
6,900,011
Померло у світі
399,854
Вилікувалось у світі
3,088,432
Захворіло в Україні
26,999
Померло в Україні
788
Вилікувалось в Україні
12,054
В Конгрес внесли законопроект щодо санкцій проти «Північного потоку – 2»

В Конгрес внесли законопроект щодо санкцій проти «Північного потоку – 2»

В документі наголошується, що «Росія продовжує підривати мир і безпеку в Європі за допомогою різних механізмів, включаючи використання енергії як геополітичного зброї»

В Конгрес внесли законопроект щодо санкцій проти «Північного потоку – 2»
фото pixabay.com

Сенатор Джон Баррассо вніс в американський Конгрес законопроект, яким передбачено введення обмежувальних заходів відносно проекту «Північний потік – 2» та інших російських газопроводів. Про це повідомляє прес-служба сенатора, передає «Інтерфакс».

У документі наголошується, що законопроект «передбачає введення санкцій проти «Північного потоку – 2», яким буде транспортуватися газ з Росії до Німеччини, а також проти інших російських газопроводів».

«Закон про співпрацю в галузі енергетичної безпеки з союзниками в Європі, або Акт ESCAPE зміцнює енергетичну безпеку, надаючи їм стабільну і надійну американську енергію», – вважає сенатор.

Крім цього, в документі підкреслюється, що «деякі європейські союзники США все більше залежать від російського газу, і Росія продовжує підривати мир і безпеку в Європі за допомогою різних механізмів, включаючи використання енергії як геополітичного зброї».

«Трубопровід «Північний потік – 2», який транспортуватиме природний газ і Росії в Німеччину, зробить Європу ще більш залежною від російського газу, підірвавши диверсифікацію європейських джерел енергії, поставок і маршрутів», – упевнений сенатор Баррассо.

Раніше на цьому тижні президент США Дональд Трамп пригрозив ввести односторонні санкції відносно учасників будівництва газопроводу.

«Ми захищаємо Німеччину від Росії, а Росія отримує мільярди і мільярди доларів від Німеччини за газ», – сказав Трамп на зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою у Вашингтоні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті