Захворіло у світі
6,900,011
Померло у світі
399,854
Вилікувалось у світі
3,088,432
Захворіло в Україні
26,999
Померло в Україні
788
Вилікувалось в Україні
12,054
Visa, Mastercard, PayPal та Uber вкладуть по $10 млн в нову криптовалюту Facebook

Visa, Mastercard, PayPal та Uber вкладуть по $10 млн в нову криптовалюту Facebook

Наразі Facebook підтримали більше десятка компаній

Visa, Mastercard, PayPal та Uber вкладуть по $10 млн в нову криптовалюту Facebook
фото pixabay.com

Оператори платіжних систем Visa, Mastercard і PayPal Holding, Uber Technologies, що надає послуги на замовлення таксі та доставки їжі, і ряд інших великих компаній підтримали нову криптовалюту Facebook, яку інтернет-гігант планує представити на наступному тижні і запустити в наступному році. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Компанії, що спеціалізуються на фінансах і електроннйї торгівлі, венчурні капіталісти і телекомунікаційні фірми інвестують приблизно по $10 млн в консорціум, який буде керувати криптовалютою, що отримала назву Libra.

Користувачі нової валюти зможуть розплачуватися нею, здійснюючи покупки в Facebook і на сайтах в інтернеті, а також пересилати валюту один одному.

Переговори з низкою партнерів тривають, і підсумковий склад консорціуму може змінитися, відзначають джерела. На поточний момент Facebook підтримали понад десятка компаній.

Деякі учасники консорціуму досі не отримали інформації про те, як буде працювати валюта і якою буде їхня роль. При цьому джерела кажуть, що ні Facebook, ні члени консорціуму, названого Libra Association, що не будуть управляти валютою безпосередньо.

Нагадаємо: минулого місяця стало відомо, що цифрова валюта, яку розробляє соцмережа Facebook, ляже в основу абсолютно нової платіжної мережі. Блокчейн-ініціатива Facebook під назвою Project Libra передбачає створення «стабільної монети» – стейблкойна, забезпеченого фіатними валютами

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті