Захворіло у світі
6,800,604
Померло у світі
396,591
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
Місія NASA з висадки на Місяць обійдеться у $20-$30 млрд

Місія NASA з висадки на Місяць обійдеться у $20-$30 млрд

Утім, ця оцінка є неостаточною

Місія NASA з висадки на Місяць обійдеться у $20-$30 млрд
фото www.flickr.com/photos/wyldkatt

NASA анонсувала свої амбітні плани повернути американців на Місяць до 2024 року. За словами директора агентства Джима Брайденстайна, на реалізацію місії треба буде від $20 млрд до $30 млрд протягом наступних п’яти років. про це повідомляє CNN.

Місячна програма, про яку йде мова, називається «Артеміда». Згідно з планами, двоє людей, чоловік та жінка, здійснять висадку на поверхню супутника Землі вже в 2024 році.

Загальна мета «Артеміди» полягає утому,щоб забезпечити стійку «присутність» США на Місяці.

Оцінка у $20-$30 млрд є неостаточною. Брайденстайн визнав, що космічний політ може бути небезпечним та непередбачуваним, тому практично неможливо розрахувати точну суму.

Крім  того він додав, що наразі агентство веде переговори з адміністрацією і як тільки рішення буде прийнято,  агентство передасть його до Конгресу. Як повідомляє телеканал, це й може стати найважчим питанням, адже багато конгресменів скептично оцінюють плани агентства.

 Також критики наголошують, що NASA за останні роки вклало в свої програми мільярди доларів, але а так і не повернулось на поверхні Місяця з моменту останньої місії «Аполлон» в 1972 році. Тоді, в умовах холодної війни з РФ, США витратили на реалізацію програми близько $25 млрд, що еквівалентно $150 млрд на сьогоднішні гроші.

Дехто вважає, що NASA може частину потрібних коштів спрямувати з інших своїх програм, які включають к себе місії з дослідження роботів, вивчення Землі та клімату та інших важливих наукових програм.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті