Місія NASA з висадки на Місяць обійдеться у $20-$30 млрд
Утім, ця оцінка є неостаточною

NASA анонсувала свої амбітні плани повернути американців на Місяць до 2024 року. За словами директора агентства Джима Брайденстайна, на реалізацію місії треба буде від $20 млрд до $30 млрд протягом наступних п’яти років. про це повідомляє CNN.
Місячна програма, про яку йде мова, називається «Артеміда». Згідно з планами, двоє людей, чоловік та жінка, здійснять висадку на поверхню супутника Землі вже в 2024 році.
Загальна мета «Артеміди» полягає утому,щоб забезпечити стійку «присутність» США на Місяці.
Оцінка у $20-$30 млрд є неостаточною. Брайденстайн визнав, що космічний політ може бути небезпечним та непередбачуваним, тому практично неможливо розрахувати точну суму.
Крім того він додав, що наразі агентство веде переговори з адміністрацією і як тільки рішення буде прийнято, агентство передасть його до Конгресу. Як повідомляє телеканал, це й може стати найважчим питанням, адже багато конгресменів скептично оцінюють плани агентства.
Також критики наголошують, що NASA за останні роки вклало в свої програми мільярди доларів, але а так і не повернулось на поверхні Місяця з моменту останньої місії «Аполлон» в 1972 році. Тоді, в умовах холодної війни з РФ, США витратили на реалізацію програми близько $25 млрд, що еквівалентно $150 млрд на сьогоднішні гроші.
Дехто вважає, що NASA може частину потрібних коштів спрямувати з інших своїх програм, які включають к себе місії з дослідження роботів, вивчення Землі та клімату та інших важливих наукових програм.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].