Старожили українського телекому – «РОМСАТ» відзначає 25 років
Реклама

Старожили українського телекому – «РОМСАТ» відзначає 25 років

Заснований як виробник супутникових тюнерів у 1994 році вихідцями КНУ, «РОМСАТ» пройшов тернистий шлях до багатопрофільної проектної дистрибуції телекомунікаційного обладнання. Компанія співпрацює із провідними світовими брендами в Україні, а також Грузії та Болгарії

Старожили українського телекому – «РОМСАТ» відзначає 25 років

«РОМСАТ» заснували вихідці із науково-виробничої сфери, а точніше, із «НВП Квант», що й визначило профіль діяльності компанії на багато років вперед – телеком. На першому етапі було вирішено задіяти наявний досвід та налагодити випуск супутникових параболічних антен з алюмінію, виробництво яких розгорнули на власній лінії у Фастові. Потім почали виробляти супутникові тюнери – також самостійно. Базові комплектуючі, звичайно, були закордонними, але збірка готових пристроїв, аж до виробництва друкованих плат, проводилися нашими силами. Це були в повному розумінні слова українські продукти.

Проектна дистрибуція пов’язана зі складним обладнанням та його подальшою інтеграцією. За 25 років ми накопичили величезний досвід в телеком-індустріі, а особливо пишаємось таким проектами, як: супутникові мережі телеканалу «СТБ» та ДП «Укркосмос», волоконно-оптичні мережі та системи DOCSIS у кабельних ТБ-мережах, супутникова система мовлення для компанії «1+1», проекти для УкрЦСМ, УДЦР тощо. Але нашою родзинкою є дивовижний проект побудови наземного цифрового  телевізійного мовлення в стандарті DVB-T2, аналогів якому немає навіть у Європі. 166 технологічних майданчиків було впроваджено за неповні півроку.

Сьогодні «РОМСАТ» присутній у ринкових сегментах обладнання та рішень для телекомунікацій, телебачення та систем безпеки, а також споживчої електроніки. Компанія в різний час розвивала бізнес за межами України, так ми маємо офіси в Грузії та ЄС (Болгарія). Постійно придивляємось на ринки, що розвиваються. Так, нещодавно наша команда повернулась із Дубая (CABSAT 2019), де відбулась презентація нашого бренду сет-топ-боксів для ОТТ – inext.

На Telecom Awards 2018 компанію визнали одним із найкращих постачальників телекомунікаційного обладнання в Україні. За цим стоїть величезна робота майже двох сотень фахівців, які щодня роблять нашу країну більш технологічною.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті