Індія має намір вивести на орбіту власну космічну станцію

Індія має намір вивести на орбіту власну космічну станцію

Станція буде невеликою і буде використовуватися для проведення експериментів з мікрогравітації

Індія має намір вивести на орбіту власну космічну станцію
фото pixabay.com

Глава Індійської організації космічних досліджень (Indian Space Research Organisation; ISRO) Кайласавадіво Сіван (Kailasavadivoo Sivan) заявив про намір вивести на орбіту невелику космічну станцію. Про це повідомляє Parabolic Arc.

«Ми плануємо мати окрему космічну станцію. Ми ну будемо частиною МКС. Наша космічна станція буде дуже маленькою. Ми запустимо невеликий модуль, який буде використовуватися для проведення експериментів з мікрогравітації», – повідомив він.

За його словами, приблизно за 10 років Індія приєднається до числа країн, які мають на орбіті Землі власну космічну станцію та додав, що ISRO має чіткий план космічної програми.

Сіван розповів, що ISRO «не думає про космічний туризм».

За його словами станція, вагою 20 тонн, буде виведена між 2027 та 2029 роками. Очільник організації наголосив, що космічна станція буде повністю розроблена в Індії без залучення сторонньої допомоги.

Нагадаємо: 15 лютого має стартувати індійська місячна місія Chandrayaan-2 . До природного супутника Землі відправиться космічний корабель масою 3,8 тонн, що включає три модулі: орбітальний, посадковий і місяцехід, який знаходить в посадковому модулі. Посадка на Місяць в районі південного полюса намічена на 6 вересня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті