Гройсман хоче ініціювати фонд для фінансування соціальних програм

Гройсман хоче ініціювати фонд для фінансування соціальних програм

Джерелом цих коштів стануть доходи від приватизації, детінізації економіки, демонополізації та деолігархізації економіки

Гройсман хоче ініціювати фонд для фінансування соціальних програм
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман
Фото: УНІАН

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман ініціює створення Фонду майбутнього – фонду коштів, які стануть основою фінансування соціальних програм. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів. 

Джерелом цих коштів стануть доходи від приватизації, детінізації економіки, демонополізації та деолігархізації економіки.

«Хочу створити Державний фонд майбутнього, куди ми направимо ресурси від копалень, приватизації, детінізації. Сюди мають залучені бути кошти від монополій, олігархів», – сказав Гройсман.

Як наголосив Володимир Гройсман, гроші підуть на навчання дітей, вирішення інших проблем.

«Такі фонди створені в розвинутих країнах. І я хотів би, аби такий фонд був створений в Україні», – додав прем’єр-міністр.

Нагадаємо: Гройсман очолить свою власну партію на парламентських виборах. До першої десятки списку партії увійшла міністерка освіти Лілія Гриневич, перша заступниця міністра інформаційної політики Еміне Джапарова, міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко, міністр культури Євген Нищук і міністр юстиції Павло Петренко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті