АМКУ оштрафував дві будкомпанії за змову на торгах з ремонту доріг

АМКУ оштрафував дві будкомпанії за змову на торгах з ремонту доріг

Сума штрафу склала 15,6 млн грн

АМКУ оштрафував дві будкомпанії за змову на торгах з ремонту доріг
Фото: pixabay.com

Антимонопольний комітет (АМКУ) оштрафував будівельні компанії ТОВ «СК Дорлідер» і ПП «Полтавабудцентр» на загальну суму 15,6 млн грн. Про це пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, штраф накладено за антиконкурентні узгоджені дії під час торгів по ремонту автодоріг.

«Будівельні компанії «Дорлідер» і «Полтавабудцентр» порушили закон України «Про захист економічної конкуренції». Адміністративна колегія АМКУ наклала на них штраф у розмірі 15,6 млн грн (по 7,8 млн гривень на кожну з компаній)», – заявив глава комітету Юрій Терентьєв.

ТОВ «СК Дорлідер» виграло 17 тендерів на ремонт доріг в Миколаєві, де єдиним конкурентом на торгах виступало ПП «Полтавабудцентр».

Як з'ясувало Миколаївське обласне територіальне відділення АМКУ в ході розслідування, обидві компанії використовували єдину матеріально-технічну базу, користувалися послугами однієї особи для підготовки кошторисної документації, вели постійні господарські відносини, надавали фінансову допомогу один одному, наймали на роботу одних і тих же осіб, використовували один IP-адреса, а тендерні документи компаній мали спільні риси, в тому числі ідентичні помилки в тексті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті