Кондитерську фабрику «АВК» в окупованому Донецьку відсудив Сбербанк

Кондитерську фабрику «АВК» в окупованому Донецьку відсудив Сбербанк

Рішення ухвалив Господарський суд Донецької області

Кондитерську фабрику «АВК» в окупованому Донецьку відсудив Сбербанк
Фото: Facebook АВК

12 червня Господарський суд Донецької області частково задовольнив позов Сбербанку та в рахунок погашення заборгованості ПрАТ «АВК» у місті  Маріуполь на $56 млн вирішив звернути стягнення на нерухоме майно, що належить ПАТ «Кондитерська фабрика А.В.К. м. Донецьк», – цілісний майновий комплекс площею 22 200 кв. м. Про це із посиланням на рішення суду повідомляє Finbalance.

У судовому рішенні зазначається, що стягнення майна має відбутися «шляхом продажу через прилюдні торги, у межах процедури виконавчого провадження за ціною продажу на рівні, не нижчому за звичайні ціни на цей вид майна на підставі оцінки, проведеної суб`єктом оціночної діяльності під час здійснення виконавчого провадження».

Згідно з матеріалами судової справи, заставна вартість предмету іпотеки (за договором про відкриття кредитної лінії від 15 жовтня 2009 року) складала 45,6 млн грн.

Як відомо, раніше Господарський суд Закарпатської області вирішив позбавити фабрику комплексу будівель загальною площею 8970 кв. м у Мукачевому Закарпатської області та земельної ділянки площею 1,2695 га.

31 січня Господарський суд міста Києва поновив провадження у справі за позовом Сбербанку до ПАТ «Кондитерська фабрика «А.В.К.» м. Луганськ» про звернення стягнення на предмет застави (Обладнання для виробництва кондитерських виробів).

Як повідомляв Mind, у грудні 2018 року ще одна «дочка» російського держбанку – Промінвестбанк – відсудила в групи «АВК» кондитерську фабрику в Дніпрі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті