Захворіло у світі
5,763,122
Померло у світі
358,235
Вилікувалось у світі
2,389,735
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Walmart заплатить $282 млн за корупційні порушення в Бразилії, Китаї, Індії та Мексиці

Walmart заплатить $282 млн за корупційні порушення в Бразилії, Китаї, Індії та Мексиці

«Дочки» ритейлера в цих країнах через посередників здійснювали платежі на користь місцевих чиновників, не забезпечуючи при цьому контроль за дотриманням антикорупційного закону

Walmart заплатить $282 млн за корупційні порушення в Бразилії, Китаї, Індії та Мексиці
фото www.flickr.com/photos/jeepersmedia

Найбільший в світі ритейлер Walmart заплатить великий штраф за корупційні порушення, якими протягом більш ніж десяти років супроводжувалася його експансія на ринки, що розвиваються. Про це повідомила Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC), передає «Інтерфакс».

Врегулювання претензій SEC обійдеться компанії в $144 млн, зняття кримінальних звинувачень з боку Мін'юсту США – в $138 млн.

Як зазначає SEC, дочірні компанії Walmart в Бразилії, Китаї, Індії, Мексиці через посередницькі структури здійснювали платежі на користь місцевих чиновників, не забезпечуючи при цьому контроль за дотриманням антикорупційного закону (Foreign Corrupt Practices Act, FCPA).

«Для Walmart міжнародне зростання і скорочення витрат було важливішим за комплаєнс. Компанія могла б уникнути безлічі проблем, але Walmart неодноразово ігнорував «червоні прапори»і відкладав впровадження належного внутрішнього контролю», – заявив Чарльз Кейн, який відповідає в SEC за правозастосування FCPA.

Нагадаємо: минулого місяця Walmart відкрила новий магазин в місті Левітаун (штат Нью-Йорк), де перевіряє роботу інноваційних концепцій, над якими компанія працювала тривалий час. Компанія відкрила свій перший «магазин майбутнього», нашпигований ШІ-технологіями.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті