Захворіло у світі
5,813,997
Померло у світі
360,397
Вилікувалось у світі
2,418,865
Захворіло в Україні
22,811
Померло в Україні
679
Вилікувалось в Україні
8,934
Saudi Aramco підписала 12 угод з південнокорейськими компаніями на мільярди доларів

Saudi Aramco підписала 12 угод з південнокорейськими компаніями на мільярди доларів

Угоди охопили широкий спектр галузей промисловості, включаючи суднобудування, виробництво двигунів, переробку, нафтохімію, а також постачання, продаж та зберігання сировини

Saudi Aramco підписала 12 угод з південнокорейськими компаніями на мільярди доларів
фото www.flickr.com/photos/48819082@N03

Saudi Aramco та її філії підписали 12 угод з великими південнокорейськими компаніями з метою зміцнення відносин з Південною Кореєю, розширення міжнародних операцій та підтримки енергетичної безпеки регіону з розширенням поставок арабської нафти на азійські ринки. Про це повідомляє Business Korea.

Угоди охопили широкий спектр галузей промисловості, включаючи суднобудування, виробництво двигунів, переробку, нафтохімію, а також постачання, продаж та зберігання сировини.

«Сьогоднішні угоди означають нову еру співпраці з нашими корейськими партнерами, які відіграватимуть все більш важливу роль у нашій стратегії, щоб використати нові ініціативи, які включають довготривалий термін постачання енергоносіїв, розвиток морської та інфраструктури, а також новітні дослідження і розробки в автомобільній промисловості, нафтохімічному та неметалевих секторах», – сказав виконавчий директор Saudi Aramco Амін Нассер.

Ці угоди є частиною довгострокової стратегії розвитку і диверсифікації Saudi Aramco.

Саудівська компанія підписала контракти із наступними компаніями:

  • Hyundai Heavy Industries. Сторони створять спільне підприємство для виробництва двигунів світового класу та обслуговування обладнання після його продажу в Саудівській Аравії.
  • Hyundai Oilbank. Компанії уклали угоди про поставки арабської та не-арабської сирої нафти корейській компанії.
  • Hyundai Motor Group. Меморандум про взаєморозуміння між Saudi Aramco і Hyundai Motor Co. створить стратегічну співпрацю для прискорення розширення водневої екосистеми на ринках Саудівської Аравії і Південної Кореї і вивчення використання сучасних неметалів в різних галузях, включаючи автомобільну промисловість.
  • Korea National Oil Corp (Корейська національна нафтова корпорація). Сторони підписали меморандум, який дозволить Saudi Aramco вивчити потенціал зберігання сирої нафти Південній Кореї, на додачу до її поставок.
  • Hyosung Group. Компанії домовились про будівництво заводу з виробництва вуглецевого волокна в Саудівській Аравії.
  • GS Holdings. Меморандум про взаєморозуміння між Saudi Aramco і GS Holdings спрямований на виявлення конкретних інвестиційних можливостей в Королівстві Саудівська Аравія.
  • Daelim Industrial. Компанії співпрацюють в нафтохімічних проектах і підписали новий меморандум про взаєморозуміння для розвитку співпраці в галузі хімічної продукції з доданою вартістю в Саудівській Аравії.

Нагадаємо: у квітні нафтова компанія Saudi Aramco оголосила про покупку 17-відсоткової частки в південнокорейської нафтопереробної компанії Hyundai Oilbank, яка входить в Hyundai Heavy Industries Group.

Крім того, раніше Saudi Aramco аносувала свої наміри збільшити інвестиції у видобуток газу в наступні 10 років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті