СК «Гардіан» розпочала співпрацю з ПриватБанком

СК «Гардіан» розпочала співпрацю з ПриватБанком

На початку червня СК «Гардіан» отримала акредитацію в АБ «Укргазбанк»

СК «Гардіан» розпочала співпрацю з ПриватБанком
Фото: pixabay.com

Страхова компанія «Гардіан» розпочала співпрацю з АТ КБ ПриватБанк в сфері обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності. Про це повідомляє прес-служба компанії «Гардіан».

Клієнти банку і користувачі онлайн-сервісу Приват24, зможуть купувати поліси ОСЦПВ СК «Гардіан» в 30-ти філіях і 1991-му функціонуючому відділенню ПриватБанку по Україні.

За останній місяць цього року – це другий банк, який почав співпрацю зі страховою компанією .На початку червня 2019 року СК «Гардіан» отримала акредитацію в АБ «Укргазбанк».

«Дуже важливо, що наша компанія почала співпрацю з таким великим державним банком, як ПриватБанк. Завдяки його розвиненій регіональної мережі, наші клієнти зможуть придбати поліс ОСЦПВ по всій території України, і можуть  розраховувати на отримання якісних послуг, високий рівень сервісу та оперативність врегулювання, які пропонує СК «Гардіан» – прокоментував в.о. генерального директора страхової компанії «Гардіан» Олександр Коріненко.

Раніше повідомлялося, що Нацкомфінпослуг 4 червня затвердила нові вимоги до якості активів страховиків. Нові зміни не тільки дозволять підвищити платоспроможність, ліквідність і диверсифікацію активів страховиків, але і знизити ризики використання страхового ринку з метою податкового арбітражу за допомогою квазі-перестрахування.

Нагадаємо: новим Приват24 зможе користуватися клієнт будь-якого банку.  Однак користувачам інших банків будуть доступні не всі функції. Наразі йде тестування бета-версії Приват24 2.0.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті