«Нафтогаз» змінив голову швейцарської «дочки»

«Нафтогаз» змінив голову швейцарської «дочки»

Замість Юрія Вітренко головою дочірньої компанії призначено Андрія Фаворова

«Нафтогаз» змінив голову швейцарської «дочки»
Фото: УНІАН

НАК «Нафтогаз України» звільнив Юрія Вітренко з посади голови дочірньої компанії Naftogaz Trading Europe SA (Швейцарія), та призначив замість нього Андрія Фаворова. Про це повідомляє enkorr.

Інші два директори швейцарської компанії залишилися попередніми. Це Ірина Михайленко, нинішня голова ТОВ «Нафтогаз Трейдинг» та Володимир Томаш.

Андрій Фаворов з січня 2019 року очолює дивізіон «Інтегрований газовий бізнес», а з березня виконує обов’язки голови АТ «Укргазвидобування».

Юрій Вітренко до листопада 2018 року був головним комерційним директором групи «Нафтогаз» та відповідав у тому числі за торгові операції з природним газом. У поточний момент Вітренко займається у «Нафтогазі» судовими справами з «Газпромом» та координує рішення проблем «Укрнафти».

Нагадаємо: НАК «Нафтогаз України» розпочав 21 червня 2019 року переведення працівників ПАТ «Укртрансгаз» філії Оператор ГТС України в окрему юридичну особу – ТОВ ОГТСУ в рамках анбандлінга. В ТОВ будуть переведені всі співробітники, які забезпечують транспортування природного газу, а також підписаний договір про технічне обслуговування між «Укртрансгазом» і ОГТСУ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті