Захворіло у світі
981,221 особа
Померло у світі
50,230 осіб
Вилікувалось у світі
204,605 осіб
Захворіло в Україні
804 особи
Померло в Україні
20 осіб
Вилікувалось в Україні
13 осіб
Український стартап Ecoisme закривається

Український стартап Ecoisme закривається

У найближчі тижні Ecoisme призначать менеджера по ліквідації

Український стартап Ecoisme закривається
Фото: pixabay.com

Засновники стартапу Ecoisme  вірішили закрити його через брак фінансування та відсутність продажів. Про це написав співзасновник Ecoisme Іван Пасічнік своїй сторінці у Facebook.

«Партнерство з великим європейським телекомом, перемоги в різних престижних стартап-конкурсах заохочували нас, а наявність користувачів, які повірили в нас і оформили попередні замовлення на продукт, вели вперед. Але зараз прийшло усвідомлення, що ми вже перепробували все, що могли, щоб побудувати компанію, запустити масове виробництво і доставити продукцію нашим користувачам. Але не досягли успіху», – написав Пасічник.

Спочатку проект отримав інвестиції під enterprise-рішення, але керівництво зрозуміло, що так розробка буде йти повільно і є ризик, що гроші закінчаться.

Мы закрываем Ecoisme. English below Наша история неожиданно началась на хакатоне 6 лет назад и 5 лет назад, летом 2014,...

Опубликовано Иван Пасечник Среда, 26 июня 2019 г.

Стартап перезапустився і сконцентрувався на кінцевих споживачах і проблемах економії електроенергії. Але і цей продукт довести до масового виробництва не вийшло.

Керівництво намагалося продати компанію з лютого цього року, що дозволило б повернути гроші покупцям і частково покрити вкладення інвесторів. Але угода з продажу не відбулася.

У найближчі тижні Ecoisme призначать менеджера по ліквідації. Він оцінить все матеріальне і інтелектуальне майно компанії і буде займатися поверненням грошей кредиторам.

Детальніше про гучні українські стартапи та їх сьогоднішній стан читайте у матеріалі Mind: Пан або пропав: «найгучніші» українські стартапи останніх років – де вони зараз.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію