Зеленський змінив членів конкурсної комісії з обрання директора ДБР

Зеленський змінив членів конкурсної комісії з обрання директора ДБР

Указ про зміни у комісії був опублікований на сайті голови держави вранці 27 червня

Зеленський змінив членів конкурсної комісії з обрання директора ДБР
Фото: pixabay.com

Президент Володимир Зеленський своїм указом змінив персональний склад комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного бюро розслідувань, змінивши трьох з дев'яти членів, призначених до комісії за президентською квотою. Про це йдеться в указі президента.

Указ №457 / 2019  від 26 червня «Про визначення осіб до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного бюро розслідувань» був опублікований на сайті голови держави сьогодні 27 червня вранці.

Згідно з документом, Зеленський включив до складу конкурсної комісії провідного наукового співробітника відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права ім.Корецького Нацакадемії наук України Оксану Квашу; заввідділом проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права ім.Корецького НАНУ Олександра Костенко; начвідділу підготовки прокурорів по організації роботи в органах прокуратури і викладання професійної етики Інституту спецпідготовки Нацакадемії прокуратури України Віктора Кощинця (всі троє – за згодою).

Цим же указом президент звільнив від виконання обов'язків членів комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора ДБР завкафедрою цивільного права юридичного факультету Київського національного університету ім.Шевченка, академіка Національної академії правових наук України Романа Майданика, професора кафедри теорії права та держави юрфаку КНУ ім.Т.Шевченка Віктора Самохвалова і партнера юридичної фірми «Саєнко Харенко» Тетяну Сліпачук.

Як наслідок, указ Президента України від 27 лютого 2016р № 69 «Про визначення осіб до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного бюро розслідувань» визнається таким, що втратив чинність.

«Цей указ набирає чинності з дня його опублікування», – йдеться в документі.

Нагадаємо: президент Володимир Зеленський вчора 26 червня призначив заступника глави Офісу Президента Руслана Рябошапку головою Національної ради з антикорупційної політики та призначив Антона Кориневича постійним представником президента України в АР Крим. Також, президент підписав указ, яким затвердив положення про ОПУ та призначив Андрія Богдана його керівником.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію