Захворіло у світі
6,185,523
Померло у світі
372,377
Вилікувалось у світі
2,648,538
Захворіло в Україні
24,012
Померло в Україні
718
Вилікувалось в Україні
9,690
Столичну мережу «bike-sharing» розширять до 264 пунктів прокату

Столичну мережу «bike-sharing» розширять до 264 пунктів прокату

В прокаті буде задіяно 2000 спеціально обладнаних велосипеди

Столичну мережу «bike-sharing» розширять до 264 пунктів прокату
Фото: pixabay.com

ТОВ «Некстбайк Київ» стало переможцем інвестиційного конкурсу зі створення велосипедної мережі «bike-sharing» у Києві. Про це, як повідомляє офіційний сайт Київської міської державної адміністрації,  повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає Mind.

«Переможець інвестконкурсу зобов’язується створити мережу з 264 пунктів прокату із 2000 велосипедів. Пункти прокату велосипедів мають бути розташовані в десяти районах столиці. Орієнтовна вартість реалізації проекту зі створення мережі «bike sharing» становить близько 33 млн грн», – зазначив Поворозник.

За його словами, умовами конкурсу передбачено, що велосипед повинен бути обладнаний смарт-замком, який блокує механізм велосипеда та не дає можливості пересуватися на ньому безоплатно, що унеможливлює його крадіжку. Також велосипед має бути обладнаний спеціальним GPS-трекером, що відслідковує точне місцезнаходження велосипеда.

Чиновник також повідомив, що для реалізації даного проекту створення додаткових конструкцій не знадобиться, а «розміщення велосипедів буде вже стандартним для киян і гостей столиці – нанесення синьої розмітки на асфальті».

Наразі у столиці 32 локації, на яких знаходяться 200 велосипедів. За минулий рік цим сервісом скористались ним 9 284 рази, подолавши таким чином майже 35 тис. км. А з 9 квітня поточного року даним сервісом скористались уже більше 6 тис разів. При тому кількість реєстрацій з минулого року збільшилася від 18 642 до 25 500 осіб.

Нагадаємо, як повідомляв Mind, у серпні минулого року у Києві стартував сервіс «Bike sharing» від NextBike, який дозволяє взяти в оренду велосипед, користуючись мобільним додатком.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті