Захворіло у світі
13,026,225
Померло у світі
570,924
Вилікувалось у світі
7,188,992
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Nextbike запустив у Києві систему велопрокатів

Nextbike запустив у Києві систему велопрокатів

Мережа розрахована на 33 велостанції

Nextbike запустив у Києві систему велопрокатів
Фото Facebook nextbike

Компанія Nextbike запустила систему велопрокату Bike sharing у Києві, повідомляє Офіційний портал Києва.

Прокат коштуватиме 30 грн за півгодини, 199 грн за місяць, 599 грн за сезон.

Кожен велосипед оснащений GPS. Аби його орендувати, необхідно завантажити та зарєструватися в мобільному застосунку Nextbike. Після цього через QR-код на велосипеді на пункті прокату можна обрати абонемент і розпочати використання велосипеду.

Сьогодні у велопарку 100 велосипедів, а до кінця наступного року його обіцяють збільшити до 2000 байків. Система велопрокату столиці спочатку буде розрахована на 33 велостанції. 

Їх розміщують у найбільш зручних місцях: біля ст. м. «Лук’янівська», на Оболонському проспекті біля ст. м. «Почайна», «Золоті ворота», «Арсенальна», «Оболонь», «Мінська», «Героїв Дніпра», «Лівобережна», «Харківська», «Позняки», «Осокорки», «Тараса Шевченка», «Контрактова площа» на Верхньому Валу біля Київського велотреку, на Софіївській площі, Майдані Незалежності, Михайлівській площі, Контрактовій, Поштовій, вул. Хрещатик (біля КМДА) та вул. Архітектора Городецького, в парку ім. Т. Шевченка, на Райдужному масиві, Русанівській набережній та інш.

Nextbike, із якою міська влада впроваджує пілотний проект велопрокату, було засновано у 2004 році у Лейпцигу. Вона оперує системами громадського прокату велосипедів більше ніж у 150 містах, у 25 країнах світу.

Зазначається, що паралельно із запуском пілотного проекту міська влада проведе інвестиційний конкурс, на якому визначать оператора або операторів, які впроваджуватимуть у Києві систему bike sharing на 300 велостанцій. Проект інвестиційний, і місто коштів не витрачає.

Раніше повідомлялося, що український стартап електробайків зібрав на Kickstarter $165 800.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті