Захворіло у світі
5,813,997
Померло у світі
360,397
Вилікувалось у світі
2,418,865
Захворіло в Україні
22,811
Померло в Україні
679
Вилікувалось в Україні
8,934
МВФ підбив підсумки візиту до України

МВФ підбив підсумки візиту до України

Місія Фонду на чолі з Роном ван Роденом працювала у Києві у період з 21 по 29 травня

МВФ підбив підсумки візиту до України
фото УНІАН

Місія Міжнародного валютного фонду завершила роботу в Україні і в четвер, 30 травня, покинула Київ. Про це йдеться в заяві Фонду.

Зазначається, що місія МВФ на чолі з Роном ван Роденом відвідала Київ у період з 21 по 29 травня для обговорення останніх політичних і економічних подій.

«Фахівці МВФ мали дуже плідні дискусії з владою України, у тому числі з президентом Зеленським, щодо перегляду програми stand-by між Україною і МВФ. Експерти дійшли висновку про реалістичність грошово-кредитної і податково-бюджетної політики, – йдеться в заяві. – Місія готова повернутися до Києва для продовження дискусій після майбутніх парламентських виборів, як тільки новий уряд визначиться з пріоритетами своєї політики».

Нагадаймо: місія МВФ прибула в Україну 21 травня цього року.

За кілька днів роботи Фонд повідомив, що  МВФ готовий відновити тісну співпрацю з Україною після виборів до Верховної Ради і призначення нового уряду.

Крім того, 29 травня президент України Володимир Зеленський провів зустріч з представниками місії Міжнародного валютного фонду. Під час зустрічі обговорювали підготовку до укладання нового договору про співпрацю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті