Голова Держмитслужби Нефьодов вже отримує погрози

Голова Держмитслужби Нефьодов вже отримує погрози

Чиновнику порадили винайняти охорону та пообіцяли спалити машину

Голова Держмитслужби Нефьодов вже отримує погрози
голова Держмитслужби Максим Нефьодов
Фото Facebook

Новий голова Державної митної служби Максим Нефьодов  вже отримує погрози, але вважає, що має працювати на новій посаді через «вікно можливостей» яке сьогодні відкривається перед митницею. Про це він повідомив в інтерв’ю Економічній правді.

«Я точно не радію цій посаді, бо мене вже попереджають: «Ти готуйся. Бери собі охорону. Машину спалять», – сказав чиновник.

В той же час він зазначив,  що вірить «в концепцію вікон можливостей. Як у бізнесі, так і в реформах».

Він вважає, що зараз відкривається унікальне вікно можливостей на митниці, якого не було з часів Майдану.

«Я міг не податися на конкурс і, давайте відверто, влаштуватися на значно кращу посаду в приватному секторі або деінде. Чи може бути популярним митник? Не може. Якщо боротися з контрабандою, то десь по ланцюжку певних товарів можливе їх короткострокове подорожчання. Одна справа, коли постраждав «чорний» контрабандист, мільйонер, а інша – коли це люди, які потім торгують цим товаром. Ти наче їх роботи позбавляєш», – зазначив Нефьодов.

За його словами, такої можливості провести реформи на митниці, які є зараз, може більше не бути.

«Зараз є Маркарова (міністр фінансів Оксана Маркарова – Mind), є підтримка Кубіва (першій віце-прем’єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі – Mind), у мене є розуміння, що я знайду підтримку великої кількості депутатів з різних фракцій, які, сподіваюся, вірять мені особисто, тому що бачили, як я працюю всі ці роки», – сказав очильник Держмитслужби, додавши, що якщо такою нагодою не скористатися зараз, «так, я зароблю більше в бізнесі, але за 40 років буду дивитися на себе в дзеркало і думатиму, що у мене був шанс, а я не пішов», – розповідає він.

Замість двох машин, які записані в його декларації, Нєфьодов володіє лише однією, адже другу викрали, а він вказує її у декларації, бо «якщо я не вкажу її в декларації за 2019 рік, то спитають, де вона або гроші». 

Як раніше повідомляв Mind, комісія з питань вищого корпусу державної служби прийняла рішення рекомендувати Кабінету міністрів призначити першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Максима Нефьодова на посаду глави нової Державної митної служби

Своє призначенню на цю посаду Нефьодов підтвердив на власній сторінці у Facebook.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло