Жодна зі сторін поки що не виграла справу щодо «Корвалолу» – адвокат

Жодна зі сторін поки що не виграла справу щодо «Корвалолу» – адвокат

Верховний суд направив справу на повторний розгляд до суду першої інстанції, можна сказати, що судді фактично запропонували сторонам розглянути справу з самого початку

Этот материал также доступен на русском языке
Жодна зі сторін поки що не виграла справу щодо «Корвалолу» – адвокат
Фотоколаж Mind
Фото: darnitsa.ua, farmak.ua

Суперечку за торгову марку «Корвалол Corvalolum» між фармацевтичними компаніями «Фармак» і «Дарниця» поки не виграла жодна зі сторін. Судові засідання тривають.

Про це агентству УНІАН повідомив партнер юридичної компанії AEQUO Олександр Мамуня, що представляє інтереси «Дарниці», коментуючи рішення Великої палати Верховного суду від 25 червня 2019.

«У цій справі раніше було два рішення нижчих судів. Суд першої інстанції ухвалив рішення на користь фірми «Фармак», суд апеляційної інстанції – на користь «Дарниці». Обидва рішення – і першої, і другої інстанції – 25 червня були скасовані. Відповідно, суд не віддав перевагу ні одній, ні іншій стороні», – пояснив юрист.

За його словами, оскільки Верховний суд направив справу на повторний розгляд до суду першої інстанції, можна сказати, що судді фактично запропонували сторонам розглянути справу з самого початку.

Мамуня також підкреслив, що зараз «Дарниця» має законне право випускати препарат «Корвалол-Дарниця».

«На сьогоднішній день «Фармак» не володіє добре відомим знаком «Корвалол». У реєстрі добре відомих знаків він відсутній, оскільки був вилучений за рішенням апеляційного суду», – пояснив адвокат.

Як повідомлялося, «Фармак» прагне скасувати реєстрацію препарату «Корвалол-Дарниця», вважаючи себе єдиним законним правовласником торгового знаку «Корвалол Corvalolum». Судове протистояння триває з 2004 року. У 2011 році «Фармак» остаточно програв супречку, однак у 2017-му вирішив поновити її.

Апеляційна палата Міністерства економічного розвитку та торгівлі (МЕРТ) визнала позначення «Корвалол Corvalolum» добре відомим у відношенні до «Фармак». Однак в 2018 році Київський апеляційної господарський суд за апеляційною скаргою «Дарниці» скасував це рішення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті