HP, Dell та інші виробники ПК планують перенести виробництво з Китаю

HP, Dell та інші виробники ПК планують перенести виробництво з Китаю

HP планує збудувати новий ланцюжок поставок у Таїланді

HP, Dell та інші виробники ПК планують перенести виробництво з Китаю
фото pixabay.com

Провідні світові виробники комп'ютерної та споживчої електроніки HP, Dell, Microsoft, Amazon і інші планують перенести значну частину виробництва за межі Китаю, повідомляє Nikkei, на яке посилається DailyComm.

Зокрема, лідер ПК-галузі HP і третій за величиною постачальник персональних комп'ютерів Dell, які спільно контролюють близько 40% ринку, збираються перенести з Китаю до 30% випущених компаніями ноутбуків.

За даними інсайдерів, HP поступово планує збудувати новий ланцюжок поставок в Таїланді або Тайвані. Компанія може почати передислокацію в найближчі три місяці, але остаточного рішення з даного приводу ще не прийнято, розповіли двоє людей, обізнані про ситуацію.

Ще двоє співрозмовників Nikkei стверджують, що Dell вже запустила в тестовому режимі виробництво лептопів у Тайвані, В'єтнамі та на Філіппінах.

Відзначається, що компанія стала налагоджувати виробництво за межами КНР не тільки через негативні наслідки торгових воєн, але й через зростання трудових витрат і нестачу персоналу в Китаї.

Аналогічні плани є і в інших ПК-брендів – Lenovo, Acer і Asustek. Крім того, Microsoft, Google, Amazon, Sony і Nintendo теж мають наміри розмістити виробництво ігрових консолей і смарт-колонок в інших країнах.

Як повідомлялося, виробники комп'ютерів можуть підняти ціни на свою продукцію у зв'язку з новими митами, які США наклали на продукцію, що ввозиться з Китаю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло