В Morgan Stanley знизили прогноз цін на нафту після рішення ОПЕК+

В Morgan Stanley знизили прогноз цін на нафту після рішення ОПЕК+

Це рішення допоможе уникнути подальшого надлишкового видобутку, але за рахунок значної долі ринку для ОПЕК

В Morgan Stanley знизили прогноз цін на нафту після рішення ОПЕК+
фото www.flickr.com/photos/proimos

Аналітики Morgan Stanley знизили прогноз вартості нафти на друге півріччя 2019 року після рішення ОПЕК + про продовження угоди про обмеження видобутку до кінця березня 2020 року. Про це повідомляє Reuters.

Банк знизив свій довгостроковий прогноз ціни Brent до $60 за барель з $65 за барель, в той час як він очікує, що ціни на глобальний орієнтир будуть коливатися в районі $65 за барель, з $67,5 за барель раніше, протягом наступних трьох кварталів.

«Скорочення ОПЕК можуть бути дуже ефективними, коли вони згладжують відносно тимчасові дисбаланси в попиті і пропозиції. Однак, коли вони стають багаторічними переносами частки ринку, історія показує, що вони зазвичай пов'язані зі слабкістю цін на нафту, а не з ціною на нафту », – сказав інвестиційний банк.

Вересневі ф'ючерси на нафту сорту Brent на лондонській біржі ICE Futures подорожчали на $ 0,48 (на 0,77%) до $62,88 за барель. Котирування ф'ючерсів на нафту WTI на серпень на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) до цього часу виросли на $0,43 (на 0,76%) до $ 56,68 за барель.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло