Британська Markel запустила інноваційну програму кіберстрахування Cyber 360

Британська Markel запустила інноваційну програму кіберстрахування Cyber 360

Скористатись програмою зможуть клієнти в Європі, Азії, Канаді та інших регіонах

Британська Markel  запустила інноваційну програму кіберстрахування Cyber 360
фото www.flickr.com/photos/[email protected]

Британська компанія Markel International оголосила про початок страхової програми Cyber ​​360 для захисту клієнтів від кібернетичних ризиків. Про це повідомляє Укрстрахування.

Пропозиція може використовуватися як самостійне, так і додаткове страхування кібер ризиків. Скористатися Cyber ​​360 зможуть клієнти в Великобританії, Європі, Канаді, країнах Азії та в інших регіонах.

Markel Cyber ​​360 пропонує страхувальникам оцінку вразливості до кібернетичних атак, а також рекомендації щодо їх усунення.

Програма також надає ресурси і експертну інформацію про те, як реагувати на кібератаки, як управляти подібними інцидентами, а також надає юридичне розслідування і кредитний моніторинг. Крім цього, користувачі зможуть дізнатися як управляти колл-центром і підтримувати зв'язок з громадськістю в умовах кібернетичного інциденту.

«Ми раді і пишаємося випуском цього продукту, який забезпечує цінний захист для підприємств будь-якого масштабу. Markel Cyber ​​360 доступний через різні канали поширення. Цей тип покриття необхідний сьогодні як ніколи », – прокоментував Скотт Бейлі, представник компанії Markel.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло