Британія виділить понад 37 млн фунтів на підтримку реформ в Україні

Британія виділить понад 37 млн фунтів на підтримку реформ в Україні

Лондон також оголосив про проект з підтримки незалежних ЗМІ в Україні вартістю 9 млн фунтів

Британія виділить понад 37 млн фунтів на підтримку реформ в Україні
фото www.flickr.com/photos/ovofrito

Великобританія виділить на підтримку українських реформ протягом наступного року понад 37 млн ​​фунтів. Про це заявив держміністр закордонних справ країни лорд (Тарік) Ахмад з Вімблдону, передає Інтерфакс-Україна.

Глава британського МЗС також оголосив про підтримку Лондоном незалежних українських ЗМІ в рамках нового трирічного проекту вартістю 9 млн фунтів.

«Протягом наступного року Великобританія виділяє більше 37 мільйонів фунтів для підтримки більш широких реформ, оборони, будівництва миру, боротьби з корупцією та гуманітарної діяльності в Україні, а також розширення прав і можливостей і рівності жінок», – йдеться в прес-релізі МЗС Великобританії .

У відомстві нагадали, що Великобританія заснувала і провела першу Конференцію з реформ України в Лондоні в 2017 році.

Згідно з інформацією британського МЗС, в ході конференції в Торонто лорд Ахмад відзначив успіхи України в проведенні реформ на тлі триваючої російської агресії.

При цьому він наголосив на необхідності зосередитися на фундаментальних реформах в Україні: «по-перше, реформа судової системи, по-друге, добре розроблена програма приватизації; по-третє, законодавство про ліквідацію монополій; і, по-четверте, реформи в сфері власності ЗМІ, що забезпечують вільну і справедливу пресу».

Міністр також зазначив, що оскільки Великобританія залишає Європейський Союз, її уряд переконаний, що успіх України має життєво важливе значення для європейської і міжнародної безпеки.

Оголошуючи новий проект з підтримки незалежних ЗМІ в Україні, глава британського МЗС сказав: «Сьогодні я можу оголосити, що ми також посилюємо нашу підтримку незалежних ЗМІ в Україні в рамках нового проекту вартістю 9 млн фунтів, який підвищить стійкість суспільства до дезінформації та допоможе підвищити відповідальність уряду за рахунок розвитку незалежних джерел інформації в Україні та в усіх країнах Східного партнерства» .

Нагадаємо: раніше про виділення $45 млн на підтримку демократичних реформ в Україні повідомив уряд Канади.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло