Керівництво Huawei не надто вразила так звана «амністія» для компанії з боку США

Керівництво Huawei не надто вразила так звана «амністія» для компанії з боку США

В компанії не виключають, що Трамп може будь-якої миті передумати і відновити обмеження

Керівництво Huawei не надто вразила так звана «амністія» для компанії з боку США
фото www.flickr.com/photos/[email protected]

Після оголошення президентом США Дональдом Трампом під час G20 про пом’якшення заборони проти Huawei, її генеральний директор Рен Чженфей заявив, що не вражений цим і ці зміни не матимуть помітного впливу на діяльність компанії. Про це повідомляє GSMArena.

Він сказав, що Huawei адаптується до нової ери американської ворожості і продовжуватиме «зосереджуватись на тому, щоб виконувати свою роботу правильно». Крім того, він додав, що ця ситуація навіть допомогла компанії, зробивши її більш згуртованою, ніж коли-небудь до цього.

Керівництво Huawei переконане, що компанія зможе продовжувати свою роботу і без американських компонентів, які найближчим часом будуть замінені на місцеві аналоги.

До того ж, в компанії вважають, що існує ймовірність того, що Трамп знову передумає і відновить обмеження, оскільки він виявився дуже непередбачуваним. З огляду на це, Huawei готується до найгіршого сценарію  .

Нагадаємо: на прес-конференції за підсумками саміту G20 в Осаці президент США Дональд Трамп пообіцяв зняти технологічну блокаду з китайського концерну Huawei – одного з найбільших постачальників обладнання для мобільних мереж і другого за величиною в світі виробника смартфонів.

Пізніше його радник пояснив, що пом’якшення не є «беззастережною амністією».

Як повідомлялось, нещодавно стало відомо, попри санкції низка американських компаній продовжує співпрацю з Huawei, користуючись юридичною лазівкою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло