СБУ викрила схему розкрадання коштів у СК «Гарант - Лайф» на понад 40 млн грн

СБУ викрила схему розкрадання коштів у СК «Гарант - Лайф» на понад 40 млн грн

Понад 10 000 вкладників, які уклали договори на страхування здоров’я та життя з компанією, фактично позбавлені можливості отримати страхові відшкодування

СБУ викрила схему розкрадання коштів у СК «Гарант - Лайф» на понад 40 млн грн
Фото Shutterstock

Співробітники Служби безпеки (СБУ) викрили розкрадання коштів понад 10 000 клієнтів топ-менеджментом та власниками страхової компанії «Гарант – Лайф». Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що протягом 2015-2016 років колишній Голова правління ПАТ «УСК «Гарант – Лайф», яке спеціалізується на страхуванні життя, привласнив кошти вкладників на суму близько 40 млн грн.

Гроші були витрачені на  придбання у підконтрольних підприємств з ознаками фіктивності «сміттєвих» цінних паперів за завищеною вартістю. Потім кошти були привласнені топ-менеджером та власниками страхової компанії.

Понад 10 000 вкладників, які уклали договори на страхування здоров’я та життя з компанією, фактично позбавлені можливості отримати страхові відшкодування.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, проведено санкціоновані слідчі дії та зібрано докази проведення оборудки з коштами вкладників. Наразі колишньому Голові правління ПАТ «УСК «Гарант – Лайф» оголошено про підозру у вчиненні злочину. Тривають слідчо-оперативні дії. 

Раніше повідомлялось, що СБУ викрила посадовця Міноборони на розкраданні та привласненні коштів ДП «Антонов».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті