Суд визнав недійсним розривання договору оренди з забудовником ЖК «Патріотика на озерах»

Суд визнав недійсним розривання договору оренди з забудовником ЖК «Патріотика на озерах»

Зазначена ухвала на сьогоднішній день залишається чинною, пройшла усі стадії судового оскарження і не може бути скасована

Суд визнав недійсним розривання договору оренди з забудовником ЖК 	«Патріотика на озерах»
Фото: pixabay.com

Господарський суд міста Києва 2 липня цього року визнав недійсним рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 № 3/6659 про розірвання договорів оренди земельних ділянок, призначених для будівництва ЖК «Патріотика на озерах». Про це повідомляє прес-служба банку «Аркада». 

Оголошуючи вступну та резолютивну частини рішення, суд наголосив, що головною причиною визнання рішення Київської міської ради недійсним є те, що воно прийняте в період дії ухвали Господарського суду м. Києва від 25 травня 2018року. Вказана ухвала забороняє Київській міській раді вчиняти будь-які дії, направлені на розірвання договорів оренди з користувачем земельних ділянок.

Зазначена ухвала на сьогоднішній день залишається чинною, пройшла усі стадії судового оскарження і не може бути скасована. У зв’язку з цим, Київрада не має права повторно приймати рішення про припинення оренди земельних ділянок.

Київська міська рада в січні 2019 року ухвалила рішення розірвати договір оренди з ТОВ «Контактбудсервіс» – компанією-забудовником житлового масиву «Патріотика на озерах» в зеленій зоні на Осокорках у Дарницькому районі Києва. А у червні 2019 року Апеляційний суд скасував дозвіл на будівництво ЖК «Патріотика на озерах».

За даними на сайті банку «Аркада», що керує інвестиціями в будівництві житлового масиву, ЖМ «Патріотика на озерах» є географічним продовженням «Патріотики». Масив зводиться між озерами Тягле і Небреж.

Проект «Патріотики на озерах» включає 43 житлових будинки висотою 26-27 поверхів, лікарню, три школи, дитсадки (три окремо розташовані й три прибудовані), два ТЦ і додаткову інфраструктуру.

У базі даних міського земельного кадастру за 2018 рік перебуває на обліку 21 договір про припинення прав оренди земельних ділянок. Розірвання договору оренди – один з найсуворіших інструментів боротьби з незаконним будівництвом. Детальніше про подібні земельні ділянки читайте у матеріалі Mind «Стоп-будівництво: чому досвід з Войцеховським навчив столичну владу».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло