У 2019 світові продажі 5G-смартфонів досягнуть 22 млн штук

У 2019 світові продажі 5G-смартфонів досягнуть 22 млн штук

Аналітики називають темпи розгортання мереж 5G безпрецедентними

У 2019 світові продажі 5G-смартфонів досягнуть 22 млн штук
фото Shutterstock

У 2019 році тільки в США буде продано понад 5 млн смартфонів з підтримкою мереж п'ятого покоління, а в глобальних масштабах цей показник досягне 22 млн штук, за даними аналітичної компанії Counterpoint Technology Market Research, пише DailyComm.

Фахівці вважають, що США будуть лідирувати з продажу 5G-смартфонів у світі, а Китай трохи відставатиме і займе друге місце.

Коментуючи прогноз, директор з досліджень Counterpoint Research Том Кан зазначив, що в компанії дотримуються обережних оцінок щодо 5G, але вважають, що новий стандарт зв'язку буде поширюватися швидше, ніж 4G.

Мобільні оператори США, Китаю, Європи і Кореї запустять 5G протягом найближчих 12 місяців. Аналітики називають темпи розгортання мереж 5G безпрецедентними.

На американському ринку продажі 5G-смартфонів поки обмежені, оскільки покупцям доступні тільки дві такі моделі – LG V50 і Samsung S10 5G. Директор з досліджень Counterpoint Джефф Філдхак вважає, що в другій половині року реалізація 5G-смартфонів різко зросте, оскільки оператори збільшують охоплення мереж, а виробники готуються вивести на ринок більше гаджетів, сумісних з 5G.

У Counterpoint очікують, що в другій половині 2019 року всі провідні бренди, за винятком Apple, запропонують покупцям 5G-смартфони, унаслідок чого продажі таких моделей істотно піднімуться в порівнянні з першим півріччям.

Що стосується Apple, то, на думку аналітиків, iPhone з підтримкою 5G з'явиться на ринку не раніше 2020 року.

«Якби Apple представила 5G-модель в цьому році, ми вважаємо, обсяг продажів 5G-смартфонів в США був би мінімум на 60% вище порівняно з поточними оцінками. У 2020 році зростання американського ринку 5G-смартфонів прискориться саме завдяки надходженню в продаж 5G iPhone», – вважає Філдхак.

Нагадаємо, у Німеччині вже запустили мережу високошвидкісного зв’язку 5G.

Також повідомлялося, що у Британії запустили 5G, але поки що тільки у шести містах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті