Захворіло у світі
1,464,852
Померло у світі
85,397
Вилікувалось у світі
315,105
Захворіло в Україні
1668
Померло в Україні
52
Вилікувалось в Україні
35
Уряд ухвалив програму будівництва доріг місцевого значення

Уряд ухвалив програму будівництва доріг місцевого значення

Планується капітально відремонтувати дороги між районними центрами

Уряд ухвалив програму будівництва доріг місцевого значення
фото Shutterstock

Кабінет міністрів на своєму засіданні схвалив програму будівництва доріг місцевого значення. Таке рішення було ухвалено одностайно, передає кореспондент Mind.

«Десятки років їх потрохи латають, але це вже не допомагає і тому ми прийняли рішення створити ще  одну програму – програму  відновлення саме цих доріг, там де люди  кожен день ними  користуються, для того, щоб ми поєднали районні центри, поєднали обласні центри і для цього нам потрібне дуже чітке фінансування  і чітка програма», – зазначив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

За його словами дана програма була розроблена програму «Укравтодором» спільно з міністерством інфраструктури.

За словами прем’єр-міністра, з наступного будівельного сезону продовжиться будівництво доріг, але цього разу воно має відбуватися між обласними центрами  і системно перейти на рівень нижче – між районними центрами.

При цьому планується використання різних технологій, але «капітально плануємо будувати їх там, де їх сьогодні немає. Такий системний підхід дасть нам можливість продовжувати і не зупинятись в будівництві доріг».

Гройсман також підкреслив, що протягом 2017-2018 років в Україні було побудовано 6 тис 800 км доріг, що більше ніж було побудовано протягом 10 років до 2014 року.

Як раніше повідомляв Mind, цього року до дорожнього фонду з урахування коштів міжнародних фінансових організацій має надійти понад 50 млрд грн, ще 5 мрд грн накопичились від перевиконання планів поточного року.

Також Mind повідомляв, що з початку 2019 року в Україні відремонтували близько 3500 км доріг. Всього за три роки збудовано і відремонтовано близько 6500 км доріг. З них – 900 км доріг у 2016 році, 2100 км – у 2017 та близько 3500 км – у 2018 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію