Apple поставить на свої MacBook нову клавіатуру вперше за 5 років

Apple поставить на свої MacBook нову клавіатуру вперше за 5 років

Компанія відмовиться від фірмової клавіатури «метелик»

Apple поставить на свої MacBook нову клавіатуру вперше за 5 років
фото Pocket-lint

У портативних комп'ютерах MacBook вперше за п'ять років з'явиться нова клавіатура, стверджує аналітик Мінг-Чі Куо, який відомий за публікаціями достовірної інформації про майбутні продукти Apple. Про це пише DailyComm.

За словами експерта, компанія має намір відмовитися від механізму «метелик», який використовується в MacBook з 2015 року. Він був причиною проблем з надійністю пристроїв, а маломобільний дизайн конструкції також не користувався популярністю у багатьох користувачів, каже фахівець.

Ще в 2016 році користувачі MacBook і MacBook Pro почали скаржитися на некоректну роботу клавіатури: кнопки «залипають», не завжди коректно реагують на натискання, символи можуть дублюватися або не друкуватися.

Мінг-Чі Куо стверджує, що новий дизайн клавіатури вже завершено. Він буде заснований на механізмі з використанням скловолокна для посилення клавіш.

Клавіатури з дизайном «метелик» були дорогими у виробництві через великий відсоток браку. Витрати на виготовлення нової клавіатури Apple будуть нижчими, хоча порівняно з пристроями від інших виробників обходитимуться дорожче, стверджує аналітик.

Спочатку нову клавіатуру отримають MacBook Air 2019 року. У MacBook Pro ця технологія з'явиться в 2020 році.

Нагадаємо, Apple відкликає свої MacBook Air через проблеми з материнською платою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію