Електронна митниця може запрацювати через рік – Нефьодов

Електронна митниця може запрацювати через рік – Нефьодов

Для реалізації проекту є фінансування та відповідні фахівці

Електронна митниця може запрацювати через рік – Нефьодов
Фото: УНІАН

Електронна митниця в Україні може запрацювати орієнтовно через рік. Про це повідомляє радіо Свобода з посиланням на заяву голови Державної митної служби Максима Нефьодова у Львові під час представлення президентом Володимиром Зеленським голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського.

«Електронна митниця може почати роботу орієнтовно через рік. Нам потрібен був приблизно рік, щоб запустити систему «Прозорро» і приблизно рік для запуску системи «Прозорро.Продажі». Такі терміни, мені здається, є досить реальними», – сказав Нефьодов.

За його словами, для реалізації проекту є фінансування та відповідні фахівці.

Додамо, що 5 липня Кабмін призначив першого заступника міністра економічного розвитку Максима Нефьодова керівником Державної митної служби.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло