Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
Британія готова вийти з ЄС без угоди до 31 жовтня – Джонсон

Британія готова вийти з ЄС без угоди до 31 жовтня – Джонсон

Найбільш імовірний кандидат на пост прем’єра переконує, що це не блеф

Британія готова вийти з ЄС без угоди до 31 жовтня – Джонсон
Борис Джонсон
фото www.flickr.com/photos/statephotos

Борис Джонсон, якого вважають найбільш імовірним кандидатом на пост прем'єр-міністра Великобританії, заявив, що країна, напевно, вийде з ЄС без угоди до 31 жовтня. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на його інтерв’ю газеті Sunday Telegraph.

«Ми і 29 березня були практично готові. І ми будемо готові до 31 жовтня», – наголосив Джонсон.

«Дуже важливо, щоб наші партнери це розуміли. Вони повинні подивитися нам в очі й подумати: «Боже мій, ці британці дійсно збираються йти. І вони збираються піти на своїх умовах», – додав він.

У відповідь на запитання ведучого інтерв'ю про те, чи не блефує він, заявляючи про готовність вийти з ЄС без угоди, Джонсон заявив: «Ні, чесно. Ми повинні продемонструвати більше здорового глузду».

Головний конкурент Джонсона в боротьбі за пост прем'єра, нинішній глава британського МЗС Джеремі Хант, також готовий до Brexit без угоди.

В інтерв'ю тій же газеті сказав, що теж «не блефує» щодо того, щоб піти з Євросоюзу без угоди, однак додав, що це «не найбезпечніший спосіб, який гарантує вихід Великобританії», оскільки депутати парламенту постараються заблокувати його.

Нагадаємо: у фінал виборчої кампанії за пост лідера Консервативної партії і посаду прем'єр-міністра Великобританії вийшли колишній мер Лондона 55-річний Борис Джонсон та міністр закордонних справ 52-річний Джеремі Хант.

Тепер долю двох кандидатів вирішать всі 16 000 членів правлячої партії, на голосування їм відводиться місяць. Отже, ім'я нового прем'єра стане відомим до кінця липня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті