МАУ перевезла майже 4 млн пасажирів за півроку

МАУ перевезла майже 4 млн пасажирів за півроку

Пасажиропотік збільшився майже на 8% проти аналогічного періоду 2018 року

МАУ перевезла майже 4 млн пасажирів за півроку
Фото: pixabay.com

Пасажиропотік на рейсах авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ) за січень – червень 2019 року збільшився майже на 8% проти аналогічного періоду 2018 року і сягнув позначки в 3,8 млн пасажирів. Про це йдеться в прес-релізі МАУ.

Частка трансферних пасажирів на регулярних рейсах МАУ склала 49,3%.  

Авіакомпанія виконала 30 000 рейсів, що на 0,2% менше, ніж 2018 року. Водночас коефіцієнт зайнятості пасажирських крісел зріс і сягнув 79% у порівнянні з 77% минулого року.

Показник пунктуальності відправлення рейсів МАУ склав 83% проти 77% 2018 року.

Обсяги перевезень вантажів і пошти рейсами МАУ за звітний період склали 11 000 тонн, що на 6% перевищує аналогічні показники минулого року.

З початку року авіакомпанія МАУ відкрила два нові міжнародні регулярні рейси: з Києва до Ізміра та з Херсона до Бургаса, а також поповнила свій флот двома середньомагістральними вузькофюзеляжними літаками Embraer-195.

Нагадаємо: МАУ на початку червня оголосила про старт стратегічного партнерства з американською мережею магазинів безмитної торгівлі Duty Free Americas. Компанії запускають послугу попереднього вибору товарів для отримання їх на борту (pre-order duty free). Каталог доступний для пасажирів на сайті авіакомпанії з липня 2019 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті