Власник NewsOne назвав заяву Луценка про зв’язок телеканалу з російським банком «цинічною брехнею»

Власник NewsOne назвав заяву Луценка про зв’язок телеканалу з російським банком «цинічною брехнею»

Козак відкидає усі обвинувачення і називає їх безпідставними

Власник NewsOne назвав заяву Луценка про зв’язок телеканалу з російським банком «цинічною брехнею»
фото newsone.ua

Заява генерального прокурора України Юрія Луценка про зв'язок телеканалу NewsOne з російським «Промсвязьбанком» є цинічною брехнею і свідчить про його непрофесіоналізм і професійну непридатність. Відповідну заяву власника телеканалу Тараса Козака опубліковано на сайті NewsOne.

Козак стверджує, що «кінцевим бенефіціаром і власником телеканалу NewsOne не є ні одна кіпрська компанія, як це було подано генеральним прокурором. Я, Тарас Романович Козак, є єдиним власником телеканалу NewsOne і володію 100% телеканалу безпосередньо».

За його словами, усі інше обвинувачення, зокрема щодо участі телеканалу в терористичній діяльності, є абсолютно безпідставними.

«Я розглядаю його як штучне створення підстав для застосування санкцій проти телеканалу NewsOne і закриття телеканалу з політичних мотивів», – стверджує Козак.

«У більш широкому сенсі заява генерального прокурора, на жаль, повністю відповідає нинішній позиції влади, яка не просто відмовляється від діалогу про мир на всіх рівнях (як від прямих переговорів між політиками, так і від розмов між звичайними людьми), але і безпосередньо нехтує виконанням своїх минулих обіцянок щодо встановлення миру, поліпшення життя людей, зниження тарифів, припинення дискримінації російськомовних громадян. Сьогодні до цього переліку додалися нападки на свободу слова і основні принципи журналістської діяльності», – додав він.

Заяву Луценка власник телеканалу назвав «дешевим піаром і спробою утриматись на посаді, а також відвернути увагу від своєї провальної і недолугої роботи протягом декількох останніх років».

Козак також заявив, що «діалог між двома країнами буде встановлено. І саме завдяки такому діалогу нам вдасться домогтися реального припинення вогню, звільнення полонених і возз'єднання України».

Нагадаємо: раніше цього дня генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що один з бенефіціарів українського телеканалу NewsOne є співвласником російського «Промсвязьбанка», через який Кремль фінансує війну проти України. Інформація про бенефіциарних власників отримана СБУ і ГПУ.

Як повідомлялось, український NewsOne, який належить Віктору Медведчуку, та російський пропагандистський телеканал «Росія 1» анонсували проведення телемосту «Треба поговорити», запланованого на 12 липня.

У РНБО назвали цю ідею пропозицією «з’єднати» внутрішньокремлівську пропаганду з її філіалом у Києві.

Між тим, телеканал NewsOne, який збирався вести телеміст пояснив, що це буде розмовою між «звичайними людьми України та Росії: без політики, без політиків».

Але пізніше стало відомо, що телеміст скасовано через «прямі погрози фізичної розправи».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло