Instagram запустила нову функцію, яка не дозволить писати образливі коментарі

Instagram запустила нову функцію, яка не дозволить писати образливі коментарі

Функція заснована на роботі штучного інтелекту

Instagram запустила нову функцію, яка не дозволить писати образливі коментарі
https://instagram-press.com

Соцмережа Instagram впроваджує нову функцію, яка покликана захистити своїх користувачів від знущання та образ. Про це компанія повідомила в своєму блозі.

«Ми знаємо, що знущання – це проблема, з якою стикається багато хто, особливо молодь. Ми можемо зробити більше, щоб не допустити знущань в Instagram, і ми можемо зробити більше, щоб дати можливість жертвам знущань постояти за себе. Сьогодні ми анонсуємо одну нову функцію в обох цих сферах», – йдеться в повідомленні.

В останні кілька днів компанія почала впроваджувати цю нову функцію, засновану на роботі штучного інтелекту. Вона повідомляє користувачів про те, що їх коментар може бути образливим, ще до його публікації. Як вважають в Instagram, це може змусити людей відмовитися від написання подібного коментаря або замінити слова в ньому на менш грубі.

Крім того, нова функція Resist дозволяє захистити аккаунт від небажаної взаємодії. Якщо людина увімкне цю функцію, той, хто пише образливий коментар, стане єдиним, хто його бачить. Власник акаунту при бажанні зможе зняти ці обмеження, схваливши дані коментарі.

Крім того, люди, чий доступ до акаунту обмежений, не зможуть побачити, коли власник сторінки був в мережі або читав їх повідомлення.

«Це особливо важливо для підлітків, оскільки вони рідше повідомляють про залякування в Інтернеті, навіть якщо вони страждають від цього найбільше», – йдеться у блозі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло