ПУМБ продає страховки у відділеннях
Реклама

ПУМБ продає страховки у відділеннях

Банк пропонує на вибір поліси відразу від 7 топових страхових компаній України

Цей матеріал також доступний російською
ПУМБ продає страховки у відділеннях
Фото: pumb.ua / Колаж: Mind

З 1 липня оформити страховки можна у відділеннях і точках продажів ПУМБ. Банк пропонує на вибір поліси відразу від семи топових страхових компаній України: «АСКА», «Арсенал Страхування», ARX («AXA Страхування»), «ІНГО Україна», VUSO, PZU та «АСКО ДС».

Українці можуть вибирати страхові поліси ОСЦПВ (автоцивілку), Добровільне ОСЦПВ (ДЦВ), Туристичне страхування та інші поліси від тієї страхової компанії, цінова політика та умови обслуговування якої клієнтам більш зручні. Завдяки переходу на paperless-процес оформлення поліса у відділеннях і точках продажів займає рекордні 5–10 хвилин.

«ПУМБ прагне пропонувати клієнтам оптимальну пропозицію за ціною-якістю. Співпраця відразу з сімома топовими страховими компаніями дозволяє не тільки надати клієнтові вибрати саме те оптимальне покриття, яке йому необхідне, але й здешевити вартість страхових продуктів через здорову конкуренцію між страховими», – прокоментував керівник відділу банківського страхування Роздрібного бізнесу В'ячеслав Меліхов.

Придбати в ПУМБ найбільш популярний страховий поліс ОСЦПВ (автоцивілка) можна від СК «АСКА», «Арсенал Страхування», ARX, «ІНГО Україна», VUSO та «АСКО ДС». Автомобілістам, які зацікавлені в оформленні також Добровільного ОСЦПВ, банк пропонує поліси від «АСКА», «Арсенал Страхування», ARX та VUSO. Ті, хто запланував подорожі, зможуть вибрати туристичну страховку від «АСКА», «Арсенал Страхування», ARX, «ІНГО Україна» та PZU. Придбати в ПУМБ можна також страховки квартир, приватних будинків і страховку від нещасного випадку від СК «АСКА».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію