Захворіло у світі
44,495,972
Померло у світі
1,174,225
Вилікувалось у світі
30,058,850
Захворіло в Україні
370,417
Померло в Україні
6,868
Вилікувалось в Україні
151,632
Tesla готується збільшити виробництво електромобілів

Tesla готується збільшити виробництво електромобілів

Компанія може виробити понад півмільйона електромобілів у цьому році

Tesla готується збільшити виробництво електромобілів
CleanTechnica

Компанія Ілона Маска Tesla готується збільшити виробництво електромобілів на своєму заводі у Фрімонті, штат Каліфорнія. Про це йдеться у внутрішньому електронному листі, розісланому співробітникам від Джеромом Гільєном, президентом автомобільного підрозділу Tesla. Про це пише CleanTechnica.

«Хоча ми не можемо назвати конкретних цифр у цьому листі, я знаю, що ви будете в захваті від майбутніх подій», – сказав Гільєн, згідно з інформацією Bloomberg, який стверджує, що бачив копію цього листа.

В листі йдеться про те, що компанія «встановила нові рекорди у всіх виробничих лініях за продуктивністю й ефективністю» в останньому кварталі, як у Фрімонті, так і в Неваді.

Tesla збирається виробити до 400 000 електромобілів у цьому році і заявляє, що має намір значно збільшити цю кількість в найближчі роки.

Будь-яке збільшення буде викликано будівництвом нової Gigafactory 3 в Шанхаї, Китай. Згідно з листом Гільєна, багато підрозділів нового заводу вже завершені.

«Лінії штампування, складання кузова і фарбування в Китаї знаходяться в процесі розробки і досягли рекордних показників як в проектуванні ліній, так і у виробництві», – йдеться в його повідомленні.

Якщо завод почне масове виробництво в 4-му кварталі цього року, то Tesla може виробити понад півмільйона електромобілів у цьому році.

У II кварталі 2019 року Tesla вже відзвітувала про рекордні обсяги виробництва. Поставки підскочили в 1,5 рази в квартальному вираженні – до рекордно високої позначки в 95,2 тисячі машин проти 63 тисяч машин в I кварталі поточного року.

Компанія зібрала 87,048 тисячі машин, що на 13% вище, ніж в попередній квартал. Це рекордно високий показник для Tesla.

Нагадаємо, Tesla встановила новий рекорд у поставках своїх автомобілів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті