Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
До кінця року в Україну зайде низка міжнародних брендів

До кінця року в Україну зайде низка міжнародних брендів

За минулий рік в країну зайшло або повернулось 22 бренди

До кінця року в Україну зайде низка міжнародних брендів
фото www.flickr.com/photos/139228535@N05

До кінця 2019 року на український ринок крім шведського бренду меблів і товарів для дому IKEA має зайти ще кілька міжнародних брендів. Про це розповів керівник департаменту стратегічного консалтингу компанії Ukrainian Trade Guild (Українська торгова гільдія) Костянтин Олійник, повідомляє Укрінформ.

«До кінця року ми очікуємо відкриття IKEA, North Face, повернеться Marks & Spencer в місто Харків (останній рік він був там закритий) і низка інших брендів», – розповів він.

Разом із зазначеними на український ринок планують вийти: американський взуттєвої бренд Steve Madden, французький бренд одягу The Kooples, магазин іграшок Coin, італійська мережа ресторанів і маркетів Eataly.

Експерт підкреслив, що падіння споживчих настроїв в Європі і розвиток електронної торгівлі змушують великих міжнародних ритейлерів виходити на нові потенційно прибуткові ринки.

За словами Олійника, в 2018 році на ринок України вийшло або повернулося 22 міжнародних бренди.

Як повідомляв Mind, раніше IKEA планувала  відкрити 4 магазини в Києві, однак пізніше змінила свої плани через затримку будівництва ТРЦ Ocean Mall.

На початку липня ритейл-компанія IKEA запустила веб-сайт для українських споживачів та розпочала набір 100 осіб персоналу для першого магазину міського формату у Києві. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті