Захворіло у світі
6,639,228
Померло у світі
391,261
Вилікувалось у світі
2,872,815
Захворіло в Україні
25,964
Померло в Україні
762
Вилікувалось в Україні
11,372
Українська та болгарська компанії інвестують в виробництво високотехнологічного обладнання для АПК

Українська та болгарська компанії інвестують в виробництво високотехнологічного обладнання для АПК

Через 2 роки в країні з’явиться завод з виробництва високотехнологічного обладнання для переробних підприємств агропромислового комплексу

Українська та болгарська компанії інвестують в виробництво високотехнологічного обладнання для АПК
фото pixabay.com

В Україні з'явиться новий завод з виробництва високотехнологічного обладнання для переробних підприємств агропромислового комплексу. Інвесторами виступлять український холдинг VEKTOR Сompany Group і болгарська компанія Elica. Про це повідомили глава холдингу VEKTOR Сompany Group Олександр Александров, а також керівники компанії Elica Йордан Радулов і Андрій Шпаков, передає АПК Інформ.

Побудувати завод інвестори планують в Харківській області.

Свою продукцію новий завод буде випускати під брендом «Еліка Україна». Проект буде реалізований протягом двох років. Нове підприємство дозволить створити понад 300 нових робочих місць.

«Наша країна повинна удосконалити власну переробну промисловість і розвивати експорт високоякісної і технологічною готової продукції. Україна і Болгарія залишаються один для одного важливими економічними партнерами. Ми вирішили об'єднати зусилля української і болгарської компаній і побудувати найсучасніше високотехнологічне підприємство в Україні з виробництва обладнання для харчової переробної промисловості », – зазначив Олександр Александров, глава холдингу VEKTOR Сompany Group.

«Цей завод стане першим таким проектом в Україні. Він буде випускати інноваційне обладнання, яке сприятиме розвитку глибокої переробки зернових і олійних культур», – сказав Андрій Шпаков, глава компанії Elica.

Застосування новітнього обладнання також забезпечить високу якість продукції, що переробляється, яка буде відповідати всім світовим стандартам. Крім того, розвиток власної глибокої переробки зернових і олійних культур дозволить Україні частково замістити імпорт, що зробить готову продукцію більш доступною для кінцевого споживача.

VEKTOR Company GroupVEKTOR Сompany Group – холдингова компанія, до складу якої входять 5 підприємств. У компанії багаторічний досвід роботи в сфері АПК, зокрема в олійно-жировій, комбікормової, елеваторної галузях, а також в енергетичній сфері та захисту навколишнього середовища.

Починаючи з 1995 року компанія реалізувала кілька десятків проектів з будівництва та реконструкції найбільших комбікормових заводів, млинових комплексів, елеваторів в Україні, Європі і країнах СНД.

Elica – болгарська сімейна компанія, що базується в Сілістрі. Більше сотні співробітників Elica виробляють і постачають широкий асортимент обладнання для обробки і зберігання зерна, очищення і обробки насіння олійних, а також спеціалізовані установки для харчової промисловості. Ці лінії продуктів інтегровані з повним спектром рішень для вертикальної і горизонтальної обробки сипучих матеріалів, сортувальних і збиральних машин. Своє обладнання Elica поставляє в країни ЄС, Азії, Африки і Південної Америки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті