Захворіло у світі
5,682,389
Померло у світі
354,944
Вилікувалось у світі
2,337,385
Захворіло в Україні
21,905
Померло в Україні
658
Вилікувалось в Україні
7,995
Мінфін починає централізацію ІТ-складової управління держфінасами

Мінфін починає централізацію ІТ-складової управління держфінасами

IT-функції новостворених податкової та митної служб буде повністю передано до нової установи вже до кінця цього року

Мінфін починає централізацію ІТ-складової управління держфінасами
фото Wikipedia

Кабінет міністрів затвердив Концепцію IT-централізації системи управління державними фінансами СУДФ), погодив створення управляючого комітету ITCУДФ та окремої установи (FinIT), через які буде здійснюватися цей процес. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Затвердження Концепції та її реалізація до 2021 року надає змогу: досягти узгодженості розвитку IT-складової у відомствах, які входять до СУДФ; створити єдиний інформаційний ландшафт IT-систем;  підвищити рівень інтеграції систем та процесів; запровадити єдину комплексну політику захисту інформації та оновити кадровий склад.

Планом дій, зокрема, передбачено, що IT-функції новостворених податкової та митної служб буде повністю передано до нової установи вже до кінця цього року. До кінця березня 2020 року туди ж перейдуть IT-функції Мінфіна та ДКСУ, а функції ДСФМ – до кінця червня 2020 року.

«З того моменту, як ми у Мінфіні вже майже чотири роки тому безпосередньо почали розкривати інформацію про бюджет – від транзакцій казначейства і до виконання місцевих бюджетів – прекрасно розуміємо, наскільки важливою є якість і повнота даних про державні фінанси, а також легкість доступу до них, – каже міністр фінансів Оксана Маркарова. – Тому ми вболіваємо за якнайшвидше налагодження взаємодії між масивами даних основних гравців у сфері державних фінансів – ДКСУ, Мінфіна, ДПС, ДМС. Адже чим простіше буде обмін інформацією і чим зручніше IT-структура, тим швидше ми зможемо надавати насправді якісні державні послуги нашим громадянам».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті